Hakkımızda

2023 yılında yayın hayatına başlayan eskisehiryerel.com gerek dünya gündem, gerek ülke gündemi, gerekse Eskişehir yerelinde en güncel haberleri takipçilerine sunan, takipçilerinden gelen bilgileri insanlara eriştiren, modern, interaktif bir web sitedir.

Günümüz şartlarına ayak uydurarak yapay zekanın bilgilerinden faydalanarak, güncel ve yeni olan her haberi ve bilgiyi, site süzgecinden geçirerek sizlere sunmaya gayret ediyoruz. Eskişehir Yerel olarak amacımız tarafsız bir şekilde, en doğru bilgiyi, en kaliteli içerikleri, en temiz şekilde haberleri insanlara ulaştırmayı sağlamaktır.

Bizleri takip eden değerli takipçilerimize Dünya’dan Türkiye’den, Eskişehir’den, Hukuk alanından, Spor, Lig, Hava durumu, Siyaset, Politika, Son dakika, Yaşam, Kültür ve Sanat, Magazin, Ekonomi, Teknoloji, Eğitim ve Gündem haberlerinden bilgiler paylaşmakta, kıymetli vakitlerini gereksiz ve yanlış bilgilere harcamalarını engelleyerek takipçilerimizi anında ve doğru habere ulaştırmak Misyonumuz ve hayatımız boyunca doğru ve hızlı habercilik sunmak, etik ahlak ve ilkelere sadık kalmak ve medya değerlerini dikkate almak Vizyonumuz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

eskisehiryerel.com İHA üyesidir, İhlas Haber Ajansı abonelerine servis ettiği haberler servis edilmektedir.

Bizlere aşağıdaki formdan veya +90 507 455 5700 gsm hattından ulaşabilirsiniz.

    Sosyal Medya Hesaplarımız: