2022 İn 47 Photos Nasıl Yapılır? CapCut Şablonlarıyla Adım Adım Anlatım

2022 İn 47 Photos Nasıl Yapılır? CapCut Şablonlarıyla Adım Adım Anlatım
Yayınlama: 10.05.2022

2022 İn 47 Photos Nasıl Yapılır? CapCut Şablonlarıyla Adım Adım Anlatım

2022 İn 47 Photos nedir? Neden trend oldu? 2022 İn 47 Photos, CapCut uygulamasıyla oluşturabileceğiniz bir şablondur. Bu şablonda, belirlediğiniz bir fotoğraf 10 saniye boyunca sabit kalır ve daha sonra belirlediğiniz 47 fotoğraf hızlı bir şekilde sıra sıra gösterilir. Bu şablona müzik de ekleyerek daha etkileyici hale getirebilirsiniz.

2022 İn 47 Photos Nasıl Yapılır? 2022 İn 47 Photos şablonunu yapmak için CapCut uygulamasını kullanmanız gerekecektir. Eğer CapCut uygulaması telefonunuzda yüklü değilse, lütfen uygulamayı indirin. Bu yazıda size CapCut ile 2022 İn 47 Photos videolarını nasıl yapabileceğinizi öğreteceğim. Umarım bu bilgiler faydalı olacaktır. Yazıyı okuduktan sonra artık sizin de 2022 İn 47 Photos videosunuz olacak ve bu videoyu sosyal medya hesaplarınızda paylaşabileceksiniz.

Şimdi lafı uzatmadan bu TikTok trendi olan 2022 İn 47 Photos şablonunu oluşturmaya geçelim. İlk olarak TikTok uygulamasını açın ve sağ üst köşede bulunan arama kısmına gelin. Oraya “2022 in 47 Photos” yazın ve etiketler kısmına gelin. Karşınıza birçok video çıkacaktır. Bu videolardan birine tıklayın ve size 2022 in 47 Photos şablonunu gösterecektir. Seçtiğiniz videoda “CapCut Bu Şablonu Deneyin” kısmını göreceksiniz. Bu kısma tıklayın. Tıkladığınızda sizi CapCut uygulamasına yönlendirecektir. CapCut uygulaması açılacak ve bu şablonu düzenleyebileceksiniz.

“Fotoğraf Ekle” butonuna tıklayarak videonuza dahil etmek istediğiniz fotoğrafları seçin. Galerinizden en fazla 47 fotoğraf seçebilir veya cihazınızın kamerasını kullanarak yeni fotoğraflar çekebilirsiniz. Fotoğrafları sürükleyip bırakarak, videoda görünmesini istediğiniz sırayla düzenleyin. Metin, müzik ve diğer efektler ekleyerek videonuzu CapCut’ın düzenleme araçlarıyla özelleştirebilirsiniz. Videonuzdan memnun olduğunuzda, “Dışa Aktar” düğmesine tıklayarak videonuzu cihazınıza kaydedebilir veya sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Artık videonuzu TikTok hesabınızda paylaşmaya hazırsınız. Sizin de artık 2022 İn 47 Photos şablonunuz, arkadaşlarınızla paylaşmak için hazır durumda. Umarım bu yazı size faydalı olmuştur ve adımları takip ederek 47 fotoğraflı şablonunuzu oluşturmuşsunuzdur.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.