Abdurrahman Cesur kimdir, nerelidir? Dilek Cesur kimdir? Nereli? Dilek Cesur hastalığı nedir?

Abdurrahman Cesur kimdir, nerelidir? Dilek Cesur kimdir? Nereli? Dilek Cesur hastalığı nedir?
Yayınlama: 22.11.2023

Dilek Cesur eşi ne iş yapıyor? Dilek Cesur eşi kimdir nerelidir? Abdurrahman Cesur kimdir nerelidir? Abdurrahman Cesur Dilek Cesur kimdir? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Eskişehirli hemşerimiz Dilek Cesur ve Abdurrahman Cesur evlidir. İkilinin iki çocukları olduğu ve mutlu bir aile tablosu çizdikleri belirtilmektedir. Abdurrahman Cesur’un mesleği hakkında net bilgiler olmasa da, özel eğitim öğretmeni olabileceği yönünde iddialar vardır. Dilek Cesur, 1984 yılında Eskişehir’de doğmuştur ve eğitim hayatına da burada devam etmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nden mezun olan Cesur, memleketi Eskişehir’e olan bağını hiç koparmamıştır. Öğretmenlik mesleğine ilk adımını attığı günden bu yana, Dilek Cesur yıllarca çeşitli eğitimler ve çalışmalar yapmıştır. Oyun terapisi, masal terapisi, NLP ve çocuklarda bilişsel davranış terapisi gibi konularda eğitimler almış, bu alanlarda çalışmalar yapmıştır. Çocukların gelişim sürecine katkı sağlayan oyunlar ve etkinlikler hakkında çalışmalarıyla tanınmaktadır. Ayrıca pek çok çocuk kitabı da yayımlamıştır.

Dilek Cesur kimdir? Dilek Cesur kocası kimdir? Dilek Cesur annesi kimdir? Dilek Cesur babası kimdir?

Anne babası Eskişehir’de yaşamaktadır. Dilek Cesur sık sık ziyaretlerine gelir. Daha fazla detay için aşağıdaki kaynak bağlantıya göz atabilirsiniz.

Dilek Cesur kiminle evli? Dilek Cesur eşi kimdir nereli?

Yazar Dilek Cesur’un eşi çok merak ediliyor. Abdurrahman Cesur ile evlidir. Eşinin öğretmen olduğu söyleniyor fakat hakkında internet ortamında hiç bir bilgi bulunmamaktadır.

Dilek Cesur yeğeni öldü mü? Dilek Cesur hastalığı nedir?

Dilek Cesur on Instagram: “Hayatım boyunca unutamadığım cümledir. Abim 2 yaşındaki oğlu lösemi tedavisi görürken demişti ki “ Bir gün çocuğunu kaybetme düşüncesiyle karşı karşıya kalırsan senin yüreğini en çok onun canını acıttığını düşündüğün anlar yakacak. Çocuğuna , bağırmadan, kızmadan, vurmadan önce bunu hatırla” @dilekcesur_”

Dilek Cesur’un kaç kitabı var?

Dilek Cesur’un şuan için 8 kitabı olduğu biliniyor. En meşhur kitapları kısaca şunlar:

  • Susma! Konuş Çocuk
  • Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir
  • Seni Anlıyorum Anne
  • Seni Anlıyorum Çocuk
  • Bu Kitap Annelere Çok İyi Gelecek
  • Değişim Kalesi – Küçük Mutluluklar Kulübü

Dilek Cesur Alevi mi?

Nedendir bilinmez Yazar Dilek Cesur hakkında çok merak edilen sorulardan birisi de Alevi mi Sünni mi şeklinde. Bu konu hakkında bilgiye ulaşamadık. Fark eden bir şey yok tabi ki Alevi de olabilir Sünni de. Yazıları ve konuşmalarından dolayı mı bölye bir soru soruldu anlamadık

Dilek Cesur hangi okulda çalışıyor?

Bir zamanda Özel eğitim üzerine bir okulda görev aldığı bilgisi var ama şuan için yazarlık yapıyor ve şöyleşilere katılıyor.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Dilek Cesur eşi ne iş yapıyor? Dilek Cesur eşi kimdir nerelidir? Abdurrahman Cesur kimdir nerelidir? Abdurrahman Cesur Dilek Cesur kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.