Afyonkarahisar hırsızlık olayı şaşırttı

Afyonkarahisar hırsızlık olayı şaşırttı
Yayınlama: 03.12.2023

Eskişehir’de yaşanan son dakika haberlerini Eskişehir yerel olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Eskişehir haber olarak iha kaynaklarından aldığımız bilgi ve haberlere göre Afyon hırsızlık haberleri, Afyon son dakika hırsızlık haberleri, Afyonkarahisar hırsızlık olayı şaşırttı;

Boyu kadar ayakkabı kolisini çalıp kayıplara karıştı

Afyonkarahisar’da 10 yaşlarındaki bir çocuğun içerisinde piyasa değeri yaklaşık 6 bin TL’yi bulan ayakkabı kolisini çaldığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Afyon hırsızlık haberleri, Afyon son dakika hırsızlık haberlerine bir yenisi eklendi.

Söz konusu hırsızlık olayı, kent merkezi Marulcu mahallesi Kadınana caddesi üzerinde meydana geldi.

Olay ile ilgili olarak edinilen bilgilere göre, cadde üzerinde ayakkabı mağazası işleten B.Ç. ve Y.Ç., isimli çift akşam saatlerinde dükkanlarını kapatırken iş yeri önünde sergiledikleri ayakkabıları koydukları bir kolinin yerinde olmadığını fark etti.

Bunun üzerine güvenlik kameralarını izleyen çift gördükleri karşısında hayrete düştü. Görüntülerde 10 yaşlarındaki bir çocuğun iş yeri önüne geldiği ve ardından çevreyi birkaç saniye kolaçan ettikten sonra içi ayakkabı dolu koliyi düzeltip ardından koliyi kucaklayarak olay yerinden uzaklaştığı görülüyor. Çocuğun koliyi güçlükle taşıması ise ‘boyu kadar koliyi çaldı’ yorumlarına sebep oldu. Afyon hırsızlık haberleri, Afyon son dakika hırsızlık haberleri içednisire yeni aldı, öte yandan, çalınan kolinin içerisindeki ayakkabıların değerinin yaklaşık 6 bin TL olduğu ve çiftin polise başvurmadığı belirtildi.

Bu haber iha kaynaklarında tespit edilmiş, bizlere servis edilmiştir. Bizlerde siz değerli okurlarımıza sunduk. Kaynak; İhlas Haber Ajansı – Eskişehir Yerel Haber

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.