Akil Gençler Genel Başkanı Delil Ateş, Nebi Hatipoğlu için seçim ofisi açtı

Akil Gençler Derneği Genel Başkanı Delil Ateş, Ak Parti Büyükşehir Belediye Adayı Nebi Hatipoğlu için bir seçim ofisi açtıklarını belirti.

Akil Gençler Genel Başkanı Delil Ateş, Nebi Hatipoğlu için seçim ofisi açtı
Yayınlama: 16.03.2024

Eskişehir’de Akil Gençler Derneği Genel Başkanı Delil Ateş, Ak Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Nebi Hatipoğlu için seçim ofisi açtı.

Ateş, ESKİŞEHİRYEREL’e yaptığı açıklamada, Hatipoğlu’nun adaylığını açıkladığı günden beri sürekli destekçileri olduklarını belirtti.

“Nebi Hatipoğlu ismiyle beraber sahaya indiği günden beraber biz onunla birlikte hareket etmekteyiz”

Ateş, Akil Gençler olarak Adaylığını açıkladığı günden bu yana Nebi Hatipoğlu’nun sürekli destekçisi olduklarını söyleyerek, şu açıklamalarda bulundu.

Öncelikle Eskişehir Yerele çok teşekkür ediyorum. Bu güzel röportaj için Eskişehir son 15 yıldır hiçbir şekilde hizmet görmedi. Tamamen algı ve reklam üzerine oluşturulan bir Eskişehir var. Eskişehir’de trafik felç Eskişehir’de imar sorunu çığ gibi büyümüş durumda. Alt yapı sorunu su sorunu ve daha birçok sorun.

Bildiğimiz, bilmediğimiz bize gelen bize gelmeyen Eskişehir tamamen sorunlar yumağı haline dönüşmüş durumda. Bundan kaynaklı bütün Eskişehir’de artık bir değişim talebi var. Ve bu değişim talebine bu dönemde bu değişim talebine öncülük yapacak samimiyete, vizyona, projelere sahip biri var. O biri gençliğin abisi o biri Eskişehir sevdalısı, o biri mahalleleri sokakların bildiği biri o biri Nebi Hatipoğlu. Bizler de gençler olarak ve Nebi Hatipoğlu ismiyle beraber sahaya indiği günden beraber biz onunla birlikte hareket etmekteyiz ve onun başarılı olabilmesi için bu değişim yürüyüşünün zaferle sonuçlanması için bizler de elimizden geleni yapıyoruz. Bu yaptıklarımızdan biri de. Bir seçim ofisi açmak oldu ve bu seçim ofisine gençler geliyor.

Gönül dostlarımız geliyor. Hep birlikte bu değişim yürüyüşünün zaferle sonuçlanması için fikirler üretiyoruz ve bu fikirleri pratikte de sahada yansıtıyoruz inşallah bir Nisan’da değişim yürüyüşü zaferle sonuçlanacak. İnşallah bir nisanda hizmet kazanacak ve hizmet siyaseti kazanacak. Heykel siyaseti kaybedecek ve inşallah 1 Nisan Eskişehir’i hizmetle tanışmasının miadı olacak. Çok teşekkür ediyorum. Sizlere de bu güzel röportajdan dolayı ve bütün gönül dostlarımıza ve bütün Eskişehir’e selam yolluyorum.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.