Aldatmak Numan amca Ömer Karanlık öldü mü? Ömer Karanlık neden öldü?

Aldatmak Numan amca Ömer Karanlık öldü mü? Ömer Karanlık neden öldü?
Yayınlama: 28.11.2023

Aldatmak Numan amca Ömer Karanlık öldü mü? Ömer Karanlık neden öldü? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Türk televizyonlarının dizi ve sinema sektöründe sevilen oyuncusu olan 65 yaşındaki usta oyuncu Ömer Karanlık, 19 Kasım 2023 Pazar günü sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Sanat dünyasına önemli katkılarda bulunmuş ve birçok projede gösterdiği başarıyla dikkat çeken Karanlık’ın ani vefatı, dizi ekibini ve hayranlarını derinden üzdü. Oyuncunun cenazesi, ikindi namazını müteakip Esenyurt Yeni Mezarlık’ta defnedildi. Cenaze törenine, sanat dünyasından birçok isim katılarak Ömer Karanlık’a veda etti. 1958 yılında doğan ve Türk televizyon, dizi, ve sinema dünyasında tanınmış bir isim olan Ömer Karanlık, ATV ekranlarında yayınlanan Aldatmak dizisinde Numan karakterini canlandırmıştır. Ömer Karanlık’ın doğum yeri hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Ömer Karanlık, 19 Kasım 2023 tarihinde sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiştir.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Aldatmak Numan amca Ömer Karanlık öldü mü? Ömer Karanlık neden öldü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.