Armed Şirketleri İbrahim Yılmaz Kimdir, kaç yaşında, evli mi, serveti?

Armed Şirketleri İbrahim Yılmaz Kimdir, kaç yaşında, evli mi, serveti?
Yayınlama: 04.12.2023

Armed Şirketleri İbrahim Yılmaz Kimdir, kaç yaşında, evli mi, serveti? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

İbrahim Yılmaz kimdir, ne iş yapar, serveti ne? İbrahim Yılmaz’ın şirketinin adı ne? İbrahim Yılmaz evli mi?

6 Şubat 1994 tarihinde doğan İbrahim Yılmaz, 184 cm boyunda ve 83 kilo ağırlığındadır. İbrahim Yılmaz’ın hikayesi, bir güvenlik şirketinde çırak olarak işe başlamasıyla şekillenmeye başladı. Ustasının rehberliğinde geçirdiği çıraklık döneminden sonra, kendi hayallerini gerçekleştirmeye karar verdi. İlk adım olarak bir kartvizit bastırdı, ancak henüz bir işyeri olmadığı için ev telefonunu kartta paylaştı. Güvenlik sistemleri ürünleri satmak amacıyla kartvizitini alıp kapı kapı dolaşarak işini tanıttı. Bu süreç, işini pazarlama yolunda atılan önemli bir adım oldu.

İbrahim Erkal’ın eşi Filiz Akgün, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün yeğenidir. İbrahim Yılmaz, sadece iş dünyasında değil, aynı zamanda spor dünyasında da kendini gösterdi. Istanbulspor AS takımında Forvet mevkinde forma giyen İbrahim Yılmaz, 6 Şubat 1994 doğumlu, 184 cm boyunda ve 83 kilo ağırlığındadır. Sağ ayağını kullanmaktadır. Bu sezon 2 maçta ilk 11’de sahaya çıkan İbrahim Yılmaz, 1 sarı kart gördü. Ayrıca 2 gol kaydederek asist yapma başarısı gösterdi. Hem futbol sahasında hem de iş dünyasında elde ettiği başarılarla dikkat çeken İbrahim Yılmaz, çeşitli alanlardaki yeteneklerini sergilemeye devam etmektedir.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Armed Şirketleri İbrahim Yılmaz Kimdir, kaç yaşında, evli mi, serveti? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.