Ateş kuşları Emine kimdir, gerçek adı? Ateş kuşlarında çalan türküler

Ateş kuşları Emine kimdir, gerçek adı? Ateş kuşlarında çalan türküler
Yayınlama: 03.12.2023

Ateş kuşları Emine kimdir, gerçek adı? Ateş kuşlarında çalan türküler? Ateş Kuşları konusu ve oyuncuları Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Sokak çocuklarının çoğu yirmi yaşını görmez. Görenlerin de yaşadığı söylenemez. Uyuşturucu, şiddet, cinsel taciz, açlık… Sokak çocuklarının kaderi, ya mapus ya mezardır. Bu çocuklardan beş tanesi, bu kadere karşı koymayı başarır. Ragıp, Ali’nin kimliği karşılığında öyle büyük bir şey ister ki herkes deliye döner ancak Gülayşe artık abisinin Mercan’a ve kız kardeşine bir an önce ulaşmasını istiyor. Ragıp bu kadar büyük ne istemiş olabilir? Peki, Gülayşe herkesin lafını çiğneyip istediği şeyi gerçekten verecek mi?

Kendilerine “Köksüzler” diyen; en büyüğü 13, en küçüğü 6 yaşında, biri kız, biri otistik, beş sokak çocuğunun, çöplükte kırk günlük bir bebek bulmalarıyla başlayan ve “Köksüzler”den “Ateş Kuşları”na dönüşmelerini anlatan Ateş Kuşları; çocukların zorluklara, acılara ve her şeye rağmen kadere karşı koyma hikayelerini ele alacak. Gülayşe, Barbaros ile Gözde’yi romantik bir yemek yerken basar ve Barbaros’u terk eder! Ancak bu bir oyundur çünkü tüm engelleri yakıp yıkmış aşkları bir Gözde rüzgarıyla sarsılacak değildir. Barbaros’la Gülayşe’nin ellerini ayırmak hele hiç kolay değildir! Barbaros bir yandan da nasıl evlilik teklifi edeceğini düşünürken Nazmiye onların oyunlarına inanacak mıdır?

Ateş Kuşları bir yandan tüm ailesini kaybetmiş olan Mercan’ın köklerini de araştırmaya devam ederler ve bir amcası olduğunu keşfederler. Ancak buldukları kapı kocaman bir malikaneye açılır! Yoksa Mercan’ın zengin bir amcası mı var? Peki bu yetim ve öksüz yeğenine kol kanat gerecek mi?

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Ateş kuşları Emine kimdir, gerçek adı? Ateş kuşlarında çalan türküler? Ateş Kuşları konusu ve oyuncuları sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Hisseleri almadan söylemem diyen Ragıp, süründürdü. Ama son sahnede söylediği ise Nazmiyenin söylediğine göre kardeşi kendi evlerinde olan birisi. Bebeğin ismi Emine dedi. Son duruma göre kardeşi Emine. Emine karakterinin ismi dizinin açıklamasında paylaşılmamıştır.

İlayda Alişan (Gülayşe), Hande Soral (Mercan), Burak Tozkoparan (Barbaros), Görkem Sevindik (Ali), Emin Gürsoy (Hacı Hafız), Gonca Cilasun (Hacer), Tuncer Salman (Ragıp), Ahmet Saraçoğlu (Çatal), Boncuk Yılmaz (Nazmiye), Erdem Şanlı (Zıpkın), Emir Çubukçu (Sabit), Ali Önsöz (Kara), Ergül Miray Şahin (Sare), Evren Erler (Mete), Lilya İrem Salman (Hüma), Umut İnan (Çocuk Ali), Almira Albay (Çocuk Mercan), Fuat Fatih Odabaşı (Çocuk Sabit), Berke Obuz (Çocuk Zıpkın), Umut Ege Baştemur (Çocuk Kara), Kaan Sevi (Cemal), Yeşim Dalgıçer (Sezin), Görkem Doğan (Pamir)

Ateş kuşlarında çalan türküler? Ateş Kuşları Duygusal Fon Müziği?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.