Av. Pınar Turhanoğlu Gücüyener kimdir, nerelidir? Eşi kimdir?

Av. Pınar Turhanoğlu Gücüyener kimdir, nerelidir? Eşi kimdir?
Yayınlama: 22.11.2023

Av. Pınar Turhanoğlu Gücüyener kimdir, Pınar Turhanoğlu Gücüyener nerelidir? Pınar Turhanoğlu Gücüyener kaç yaşında? Pınar Turhanoğlu Gücüyener Eşi kimdir? Pınar Turhanoğlu Gücüyener babası kimdir?Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Av. Pınar Turhanoğlu Gücüyener diğer bir isim, 2005 yılında başladığı siyasi kariyeriyle AK Parti’nin geçmiş yönetimlerinde görev alan Pınar Turhan Gücüyener de Tepebaşı Belediyesi’ne aday adayı olduğunu açıkladı. Biyografisi merak konusu oldu doğal olarak.

SRN Hukuk Bürosunda hizmet veren Avukat Pınar Turhanoğlu Gücüyener siyasete yeni giren bir isim değildir. Siyaseti takip eden Eskişehirlilerin yakından tanıdığı Pınar Turhanoğlu Gücüyener 2005 yılında başlayan siyasi hayatında, gençlik kolları ve kadın kolları sandık yönetim kurulu üyeliğinden başlayan pek çok görevde bulunmuştur.

Kendisi 2006 yılında AK Parti Eskişehir İl yönetim kurulu üyeliği, 2007 yılında Siyasi ve Hukuki İşlerden sorumlu il başkan yardımcılığı ve SKM başkan yardımcılığı, 2009 yılında il disiplin kurulu başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. 1. Dönem siyaset akademisi Türkiye birincisi olarak Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden sertifikasını almıştır.

Avukat Pınar Turhanoğlu Gücüyener 2009-2014 yılları arası Odunpazarı ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesi olarak görev yapmıştır. Hukuk Komisyonu Başkanlığı ve Plan Bütçe Komisyonu üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

2014-2018 yılları arasında AK Parti İl Seçim İşleri Başkanı olarak görev yapmıştır.

2020-2023 yılları arasında AK Parti İl Yerel Yönetimler Başkanı olarak görev yapmıştır. Avukat Pınar Turhanoğlu Gücüyener 28. Dönem Milletvekili adayı olmuştur.

Avukat Pınar Turhanoğlu Gücüyener Twitterda @pturhanoglu kullanıcı adı ile bulunur. En son attığı Tweet aşağıdaki gibidir;

Şehrimizin ve çocuklarımızın geleceğine yön verme sorumluluğunu üstlenmek için Tepebaşı Belediye Başkanlığına aday adaylığımı sizlere sunmaktan onur duyuyorum. Şehrimizin, dünyaya açılan bir kapı olmasını arzuluyorum. İnsana ve aileye, teknolojiye, üretime ve istihdama yapılan yatırımları, şehrimizin tarihi ve kültürel zenginlikleriyle harmanlayarak, Eskişehir’in potansiyelini en üst seviyeye çıkarmak istiyorum. Birlikte, Eskişehir’imizi daha gelişmiş ve her açıdan zengin bir şehir yapma düşüncesiyle yola çıkıyorum. Bir anne olarak, İnanç’ın ve tüm çocuklarımızın daha iyi bir dünyada yaşamasını hayal ediyorum. Eskişehir’in, her bir sakini için daha konforlu, eşit imkanlar sunan bir kent olmasını amaçlıyorum. Cumhuriyetimizin kuruluşunun yüzüncü yılında, bu anlamlı dönemde, desteğinizle hep birlikte başaracağımıza inancım tam.

Avukat Pınar Turhanoğlu Gücüyener Biyografisi

Avukat Pınar Turhanoğlu Gücüyener 1982 yılında Eskişehir’de doğmuştur. Orta öğrenimini Eskişehir Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi lisans, Kamu Hukuku yüksek lisans yine İşletme ve Felsefe Bölümlerinde lisans derecesi almıştır. Kamu Hukuku’ndaki Yüksek Lisans derecesini “Anayasa Yargısı’nda Ölçü Normlar Bloğu” isimli tezi ile 2007 yılında almıştır. Avukat Pınar Turhanoğlu Gücüyener Twitterda @pturhanoglu kullanıcı adı ile bulunur. Kendisi evlidir. Eşi Abidin Gücüyener’dir. Ticaretle uğraşmaktadır. En son Pınar Turhanoğlu Gücüyener ve eşi Abidin Gücüyener, görkemli bir törenle yeni mağazaları olan Lova Yatak ve Kelebek Mutfak Banyo’yu açtılar. Açılışa Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, Ak Parti İl Başkanı Süleyman Reyhan, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Nadir Küpeli gibi isimler katılmıştı.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Av. Pınar Turhanoğlu Gücüyener kimdir, Pınar Turhanoğlu Gücüyener nerelidir? Pınar Turhanoğlu Gücüyener kaç yaşında? Pınar Turhanoğlu Gücüyener Eşi kimdir? Pınar Turhanoğlu Gücüyener babası kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.