Beria Özden kaç yaşında? Survivor Yunus Emre’nin eşi Beria Özden kimdir, ne iş yapıyor?

Beria Özden kaç yaşında? Survivor Yunus Emre’nin eşi Beria Özden kimdir, ne iş yapıyor?
Yayınlama: 25.03.2024

Beria Özden kaç yaşında? Survivor Yunus Emre’nin eşi Beria Özden kimdir, ne iş yapıyor? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır. Bu sorular bizlere sıklıkla sorulmaktadır. Bizlerde sizin için araştırdık;

Survivor 2024 All Star yarışmacılarından Yunus Emre Özden, 1993 yılında İstanbul Silivri’de doğdu. 1.85 boyunda ve 82 kilo olan Yunus Emre Özden 2 çocuklu ailenin tek oğlu.

Özden, Açık Öğretim Fakültesi’nde Ulaştırma Lojistik eğitimi aldı. Genç yaşında modellik yapmaya başlayan Özden küçükken dövüşçü olmak istemiş ancak ailesi buna izin vermemiş. Sonrasında spor salonunda keşfedilmiş ve dövüşlere katılmış. Dövüşe katılan Özden, 2019’da Türkiye 3.’sü, İstanbul 2.’si oldu.

Beria Özden, Survivor All-Star yarışmacısı Yunus Emre’nin eşi olarak tanınmaktadır. Sosyal medya platformlarında etkin bir şekilde yer alan Beria Özden’in hakkında daha fazla bilgiye ulaşılamamaktadır

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Beria Özden kaç yaşında? Survivor Yunus Emre’nin eşi Beria Özden kimdir, ne iş yapıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.