Berk Hacıgüzeller kimdir? Nerelidir? Ne iş yapar? Eşi kimdir?

Berk Hacıgüzeller kimdir? Nerelidir? Ne iş yapar? Eşi kimdir?
Yayınlama: 17.02.2024

Berk Hacıgüzeller kimdir? Nerelidir? Ne iş yapar? Eşi kimdir? Berk Hacıgüzeller linkedin Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Berk Hacıgüzeller kimdir? Nerelidir? Ne iş yapar? Eşi kimdir? Berk Hacıgüzeller linkedin sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Berk Hacıgüzeller, 8 Kasım 1966 tarihinde İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu ve aynı üniversitede “yönetim ve organizasyon” alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Daha sonra İngiltere’de Westminster Üniversitesi’nde Uluslararası İşletmecilik ve Londra Üniversitesi’nde Uluslararası Hukuk alanlarında ikinci bir yüksek lisans derecesi aldı.

İş hayatına Ernst & Young Uluslararası Bağımsız Denetim şirketinde başlayan Berk Hacıgüzeller, burada kamu ve özel sektör kurumlarında uluslararası denetim ve yönetim prensiplerini uyguladı. Daha sonra farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketlerde üst düzey görevlerde bulundu, Genel Müdür Yardımcılığı, Genel Müdürlük ve Yönetim Kurulu Üyelikleri gibi.

Halihazırda serbest mali müşavirlik, yatırım yönetimi ve kurumsal yönetim danışmanlığı yapmakta olan Berk Hacıgüzeller, aynı zamanda Kamu Gözetim Kurumu Bağımsız Denetçisi olarak görev almaktadır. 5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu eğitimlerine ek olarak, üniversitede “stratejik marka yönetimi” yüksek lisans programında “küreselleşme” dersi vermektedir.

Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi üyesi olan Berk Hacıgüzeller, ayrıca 2012-2018 yılları arasında Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nde yönetim kurulu üyeliği ve icra kurulu başkan yardımcılığı yapmıştır. Evli ve bir çocuk babası olan Hacıgüzeller, İngilizce dilini de bilmektedir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Berk Hacıgüzeller kimdir? Nerelidir? Ne iş yapar? Eşi kimdir? Berk Hacıgüzeller linkedin sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.