Bilecik Son Dakika Kadın Cesedi Bulundu

Bilecik Son Dakika Kadın Cesedi Bulundu
Yayınlama: 27.11.2023

Eskişehir’de yaşanan son dakika haberlerini Eskişehir yerel olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Eskişehir haber olarak iha kaynaklarından aldığımız bilgi ve haberlere göre Bilecik Son Dakika Kadın Cesedi Bulundu, Bilecik son dakika ölüm haberleri, Bilecik Bugün vefat eden kişiler,Bbozüyük’te bugün vefat edenler;

Bilecik’te boş bir fabrikada kadın cesedi bulundu

Bilecik II. Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB), 2005 yılından beri faaliyette olmayan bir tekstil fabrikasında kadın cesedi bulunduğu ihbarı üzerine ekipler harekete geçti.

Olay yerine varan polis, jandarma ve 112 ekipleri Ö.T. isimli bir kadın cesediyle karşılaştılar. Olay yeri inceleme ekipleri alanda geniş çaplı bir çalışma yaparken, savcılık incelemesinin ardından kadının cansız bedeni Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesini morguna kaldırıldı.

Edinilen bilgilere Olayla ilgili hem polis hem de jandarma ekipleri kapsamlı bir çalışma başlattı. Kapsamlı olarak yapılan araştırma neticesinde fail veya faillerin bulunması bekleniyor.

Bu haber iha kaynaklarında tespit edilmiş, bizlere servis edilmiştir. Bizlerde siz değerli okurlarımıza sunduk. Kaynak; İhlas Haber Ajansı – Eskişehir Yerel Haber

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.