Burakhan Şahin kimdir? Nasıl öldü? Ankara

Burakhan Şahin kimdir? Nasıl öldü? Ankara
Yayınlama: 05.10.2023

Ailesinin Sosyal medyada gündem olan eylemi başlattığı Burakhan Şahin kimdir? Burakhan Şahin Nasıl öldü? Burakhan Şahin neden öldü? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Sosyal medya platformu TikTok üzerinden video yayınlayan Burakhan’ın annesi ve kardeşi ‘Biz buna mecbur bırakıldık, karanlık kirli insanların oyunlarıyla boğuştuk. Başımıza 3 yıldır gelmeyen kalmadı’ dedi. Ankara’da 3 Eylül 2020 gecesi bir grubun saldırısına uğrayan Burakhan Şahin (25), 6 bıçak darbesiyle hayatını kaybetti.

Şahin’i öldüren kişiye ilk önce müebbet hapis cezası verildi. Ailenin davayı istinafa taşıması sonucu 22 Mart 2023’te yeni bir karar çıktı. Burakhan Şahin’i öldüren şahısa ‘yaralama kastıyla hareket’ suçundan ceza verildi.

Bundan dolayı Aile verilen cezaya ve Şahin’e saldıran 5 kişinin davada adının bulunmasına itiraz ederken çeşitli yollarla hak aramaya devam ediyor.

Eskişehir Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Burakhan Şahin kimdir? Burakhan Şahin Nasıl öldü? Burakhan Şahin neden öldü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.