Burhan Sakallı’dan Ünlüce’ye çevre yolu tepkisi

Burhan Sakallı’dan Ünlüce’ye çevre yolu tepkisi
Yayınlama: 03.03.2024

Eskişehir’de yaşanan son dakika haberlerini, olayları, ayrıca komşu illerde yaşanan olayları Eskişehir yerel olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Eskişehir haber olarak iha kaynaklarından aldığımız bilgi ve haberlere göre Burhan Sakallı’dan Ünlüce’ye çevre yolu tepkisi;

Odunpazarı eski Belediye Başkanı ve 2019 Yerel Seçimleri’nde AK Parti Eskişehir Belediye Başkan Adayı olan Burhan Sakallı, Eskişehir Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ayşe Ünlüce’nin çevre yolu projesi hakkındaki açıklamalarına tepki gösterdi. Sakallı, projeyi kendi aday olduğu dönemde duyurduğunu ancak CHP’nin “Bu yol Büyükşehir Belediyesinin işi değil” şeklindeki tepkisini hatırlattı.

Ayşe Ünlüce’nin bir TV programında seçim vaadi olarak sunduğu “Çevre Yolu” projesine karşı çıkan Sakallı, sosyal medya üzerinden kendi döneminde benzer bir vaadi verdiğini belirtti.

Sakallı, “‘Bu yol Büyükşehir Belediyesinin işi değil’ şeklindeki tepkilerle karşılaştığını ve şimdi aynı projeyi seçim vaadi olarak sunduklarını” ifade etti.

Sakallı, şu sözlerle tepkisini dile getirdi: “2019’da Büyükşehir Belediye Başkan adaylığım sırasında, ‘Kazandığım takdirde bir dönem içinde Güney Çevre Yolunu yapacağım’ dediğimde ‘Bu yol Büyükşehir Belediyesinin işi değil’ diyenler şimdi seçim vaadinde bulunuyorlar. Neymiş, bu yolu Büyükşehir yapabilirmiş, yapmalıymış!”

Bu haber iha kaynaklarında tespit edilmiş, bizlere servis edilmiştir. Bizlerde siz değerli okurlarımıza sunduk. Kaynak; İhlas Haber Ajansı – Eskişehir Yerel Haber

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.