Burhan Taspolat kimdir, ne iş yapar? Burhan Taşpolat nereli, kızı kimdir?

Burhan Taspolat kimdir, ne iş yapar? Burhan Taşpolat nereli, kızı kimdir?
Yayınlama: 30.11.2023

Burhan Taşpolat kimdir, ne iş yapar? Burhan Taşpolat nereli, eşi kimdir? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Burhan Taşpolat Seçil Erzan olayı ile gündeme geldi, kendisi yaşadığı bu olayı hazmedemediğini belirtti. Burhan Taşpolat’ın ne iş yaptığına dair ise bir bilgi bulunmuyor. Burhan Taşpolat, ünlü dermatolog Evrim Pınar Güzel’in babasıdır. Ünlü dermatolog Evrim Pınar Güzel’in babası Burhan Taşpolat son dönemde dolandırıcılık olaylarıyla gündeme geldi. Burhan Taşpolat ve ailesi için zor bir dönem olarak kayıtlara geçti. Bu süreç, ünlü dermatologun babası için hem maddi hem de manevi bir kayıp oldu. Burhan Taşpolat ve kızı dermatolog Evrim Pınar Güzel, bu olayda 11,5 milyon TL tutarında bir zarar yaşandı. Olay, ünlü şahsiyetlerin de dahil olduğu büyük bir dolandırıcılık skandalının parçası.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Burhan Taşpolat kimdir, ne iş yapar? Burhan Taşpolat nereli, eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.