Bursa da cinsel ilişki sırasında ölen kadın

Bursa da cinsel ilişki sırasında ölen kadın
Yayınlama: 08.02.2024

Eskişehir’de yaşanan son dakika haberlerini Eskişehir yerel olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Eskişehir haber olarak iha kaynaklarından aldığımız bilgi ve haberlere göre Arkadaşını öldürdü, sevgilisine 21 gün cinsel saldırıda bulundu;

Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı Küplüpınar Mahallesi’nde, İlyas Sarıkaya adlı şahıs, iddiaya göre mahalle arkadaşı Recep Özaslan’ı, Alzheimer hastası annesi A.S. ve sevgilisi F.O. ile birlikte yaşadığı eve davet etti.

Uyuşturucu madde etkisi altında olduğu iddia edilen Sarıkaya, sevgilisi F.O. ile ilişkisi olduğunu düşündüğü Özaslan’ı tabanca ile vurdu. Ardından, ağır yaralanan arkadaşına “acı çekmesin” diye iki kez daha ateş etti.

Özaslan, beline ve göğsüne isabet eden kurşunlar nedeniyle olay yerinde hayatını kaybetti. Sarıkaya, daha sonra sevgilisi F.O.’ya ateş açtı ve vücuduna isabet eden 7 kurşunla yaralanan kadına cinsel saldırıda bulundu.

Arkadaşı Özaslan’ın cesedini önce çarşafa, ardından streç filme sarıp bantlayan Sarıkaya, eczaneden aldığı sargı bezi ve ilaçlarla pansuman yaparak 21 gün boyunca sevgilisine cinsel saldırıda bulundu.

Bu haber iha kaynaklarında tespit edilmiş, bizlere servis edilmiştir. Bizlerde siz değerli okurlarımıza sunduk. Kaynak; İhlas Haber Ajansı – Eskişehir Yerel Haber

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.