Caner Taslaman kimdir? Caner Taslaman ın eşi kimdir? Caner Taslaman eşi ve çocuğu?

Caner Taslaman kimdir? Caner Taslaman ın eşi kimdir? Caner Taslaman eşi ve çocuğu?
Yayınlama: 21.11.2023

Caner Taslaman kimdir? Caner Taslaman ın eşi kimdir? Caner Taslaman eşi ve çocuğu? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Haber kanallarında çok fazla gördüğümüz Kur’an araştırmacısı ve yazar Caner Taslaman, yorumları ve söylemleriyle dikkat çekiyor. Akademisyen olan Taslaman, bazı televizyon programlarındaki yorumlarıyla gündeme gelen isimlerden birisi.Televizyon programlarının sık görülen ismi akademisyen Caner Taslaman hakkında birçok bilgi merak ediliyor. Peki, Caner Taslaman kimdir? Kaç yaşında? Nereli? İşte Caner Taslaman eşi, kitapları ve diğer detaylar…

Feryal Kalkavan Taslaman kimdir? Feryal Kalkavan Taslaman biyografi? Feryal Kalkavan Taslaman kimdir Caner Taslaman Eşi mi?

1968 yılında İstanbul’da doğan Caner Taslaman, şu anda 52 yaşındadır. İlk, orta ve lise eğitimini doğduğu şehir olan İstanbul’da tamamlamıştır.

Küçük yaşlardan itibaren kimya mühendisi bir annenin ve doktor bir babanın oğlu olarak doğa bilimleriyle ilgilenmiştir. Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde üniversite eğitimini tamamlamıştır. Üniversite yıllarında antropoloji, din sosyolojisi, bilgi sosyolojisi gibi alanlarla ilgilenmiştir. Marmara Üniversitesi Felsefe ve Din Bilimleri bölümünde, yüksek lisans tezini Big Bang Teorisi’nin felsefe ve teoloji ile bağlantısı üzerine, doktora tezini ise Evrim Teorisi’nin felsefe ve teoloji ile bağlantısı üzerine yazarak tamamlamıştır. Daha sonra Kuantum Teorisi’nin felsefe ve teoloji ile ilişkisini ele alan bir kitap yazarak doçent unvanını elde etmiş, bilim-felsefe-din üçgenindeki çalışmalarıyla profesörlük derecesini kazanmıştır.

Caner Taslaman’ın eşinin adı Feryal Kalkavan Taslaman’dır.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Caner Taslaman kimdir? Caner Taslaman ın eşi kimdir? Caner Taslaman eşi ve çocuğu? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.