Derya Nazlıbaş kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi?

Derya Nazlıbaş kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi?
Yayınlama: 22.09.2023

Derya Nazlıbaş kimdir? Derya Nazlıbaş Nerelidir? Derya Nazlıbaş Kaç yaşında? Derya Nazlıbaş Evli mi? Derya Nazlıbaş eski eşi? Derya Nazlıbaş yeni eşi? Derya Nazlıbaş neden ayrıldı? Derya Nazlıbaş Cafer Nazlıbaş evlendi mi? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Ceza mı Bana, Keyfe Keder ve Su Olsam Sensiz Akmam gibi şarkılara imza atan Derya Nazlıbaş müzisyendir. Cafer Nazlıbaş ile evlidir. 20 Haziran 2022 günü Ünlü Kabak Kemane Virtüözü Cafer Nazlıbaş ve müzisyen Derya Nazlıbaş, İzmir’de düzenlenen görkemli düğün töreni ile evliliklerini kutladılar. Müzisyen çifti bu özel günlerinde Orhan Ölmez, Uğur Karakuş, Bektas Dolu ve müzik dünyasının sevilen simaları yalnız bırakmadı. Dans pistini hiç boş bırakmayan çift konuklarıyla birlikte eğlence dolu anlara imza attı.

Cafer Nazlıbaş kimdir? Cafer Nazlıbaş nereli? Cafer Nazlıbaş eşi kimdir? Cafer Nazlıbaş eski eşi? Cafer Nazlıbaş yeni eşi?

Yazar, Kemane sanatçısı Cafer Nazlıbaş 13 Mayıs 1988 yılında Eskişehir’de Dünya’ya gelmiştir. Yazar İlk ve orta eğitimini Eskişehir’de tamamlamıştır. Cafer Nazlıbaş, 2003’de Eskişehir Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü’nü birinci olarak kazanmıştır. Okulunda viyola, keman ve piyano dersleri almıştır. 4 yıl devam eden lise eğitimini burada tamamlamıştır. Cafer Nazlıbaş daha sonra 2007’de Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı Temel Bilimler Türk Halk Müziği bölümünü kazanmıştır. Cafer Nazlıbaş’ın Kabak Kemane Metodu 1 İsimli Eseri Cinius Yayınları tarafından yayımlanmıştır. Cafer Nazlıbaş bu dönemde Emel Taşçıoğlu, Gülşen Kutlu, Kıvırcık Ali, Sabahat Akkiraz ve Bedia Akartürk, Nurullah Akçayır ve Sevcan Orhan gibi sanatçılara eşlik etmiştir. Yazar bunların yanı sıra Musa Eroğlu, Nuray Hafiftaş, Gülay, Yavuz Bingöl, Hüseyin Turan, Orhan Hakalmaz, İsmail Altunsaray gibi pek çok Türk Halk Müziği sanatçısına da eşlik etmiştir.

Eskişehir Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Derya Nazlıbaş kimdir? Derya Nazlıbaş nereli ve kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.