Diamond Tema kimdir? Diamond Tema ne mezunu? Seher Kurt Tema kimdir, nereli?

Diamond Tema kimdir? Diamond Tema ne mezunu? Seher Kurt Tema kimdir, nereli?
Yayınlama: 18.09.2023

Diamond Tema kimdir? Diamond Tema ne mezunu? Diamond Tema hangi üniversite? Diamond Tema eşi kimdir, Diamond Tema kaç yaşında, Diamond Tema gerçek adı nedir, Diamond Tema nereli, ne mezunu, Diamond Tema yaş?Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Bu bir nickname değil, evet gerçek adım Diamond Tema Ben bir Arnavut göçmeniyim, ismim size nick gibi gelebilir ama değil. Ben Çift vatandaşım. Hem Arnavutluk hem de Türk pasaportum var. 3-4 yaşımdan beri Türkiye’de olduğumdan sorduklarında ‘Türküm’ diyorum. Zira Türkiye’de okudum, Türkiye’de askere gittim. Türkiye’yi vatan belledim. Annem-babam Arnavut. Tüm sülalem Arnavut diyor kendisi.

Diamond Tema 19 Haziran 1994 doğumludur yani Diamond Tema 29 yaşındadır. 187 cm boyunda olan Diamond Tema Seher Kurt Tema ile evlidir. Zaman zaman sosyal medyada gündem olan Diamond, 23 yıl Türkiye’de yaşadıktan sonra 2023 yılında Arnavut’a taşındı.

Eskişehir yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Diamond Tema kimdir? Diamond Tema ne mezunu? Diamond Tema hangi üniversite? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Seher Kurt Tema kimdir, nereli?

Kendisi Diamond Tema kanalının moderetörü ve Diamond Tema sevgilisi olarak takipçilerinin hayatına girdi. Şuan Diamond Tema ile evlidir ve yurtdışında yaşamaktadırlar. Kendi isminde kanalı vardır. Geçen yıl da Uludağ’a kayak yapmaya gitmiştik ama hem hava şartlarının kötülüğü sebebiyle hem de kısıtlı vakit yüzünden pek bir şey yapamamıştık. Neyse ki bu sefer başardık. İyi seyirler…

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.