Ebru Melis Aktaş Kimdir? Kaç yaşında? Whatsapp numarası

Ebru Melis Aktaş Kimdir? Kaç yaşında? Whatsapp numarası
Yayınlama: 14.05.2024

Son zamanlarda Ebru Melis Aktaş Kimdir? Kaç yaşında? Whatsapp numarası Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır. Bu sorular bizlere sıklıkla sorulmaktadır. Bizlerde sizin için araştırdık;

Kendisi sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adını duyurmuş, insanlarla paylaştığı bilgiler sayesinde merak konusu olmuştur. Biyografisine geçmeden önce kendisinin Whatsapp numarası sosyal medya hesaplarında bulunmaktadır. İnstagram biyografi kısmından ulaşabilirsiniz.

Ebru Melis Aktaş 1991 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. 2016 yılından bu yana Eskişehir’de yaşamaktadır. Uzun zamandır Bioenerji, beynin işleyişi ve ruhsal ve bedensel sağlık üzerindeki etkisi üzerine araştırmalar yapmaktadır ve bu konuda sertifika veren bir çok kuruluşta eğitimlere katılmıştır.
Bunların yanı sıra Heykel ve tasarım üzerine iş alanında kendine ait atölyesini kurup bu alanda da eserler üretmiştir.

Yaşam sürecinde edindiği tecrübeler neticesinde, hayatında ve kendinde değiştirip dönüştürmesi gereken konular olduğu fark etmiş. Kozmik enerji ve bioenerji üzerinde araştırmalar yaptığı süreçlerden sonra eğitimler alıp kendisini geliştirmiş, resmi olarak yaşam koçu ve sanat terapisti olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Şimdilerde Eskişehir’de ofisi bulunan Ebru Melis Aktaş’ı Türkiye’nin bir çok yerinden ziyarete gelen danışanları bulunmaktadır. Ayrıca online olarak yaşam koçluğu hizmetine de devam etmektedir.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Ebru Melis Aktaş Kimdir? Kaç yaşında? Whatsapp numarası sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.