ERİAD Cumhuriyetin 100. Yıl Etkinlikleri Duyurusu

ERİAD Cumhuriyetin 100. Yıl Etkinlikleri Duyurusu
Yayınlama: 20.10.2023

ERİAD Cumhuriyetin 100. Yıl Etkinlikleri Duyurusu yapıldı. Evet ERİAD 100. Yıl Etkinlikleri Başlıyor, işte detaylar.

Kısa adı ERİAD olan Eskişehir Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Cumhuriyetin 100. Yıl coşkusunu bir dizi etkinlikle taçlandıracak.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Anıtkabir ziyareti ile Cumhuriyetin 100. Yılı kutlamalarına start veren ERİAD 24-29 Ekim tarihleri arasında birbirinden farklı etkinlikler düzenleyecek.

Rumeli’den Anadolu’ya Göç Fotoğraf Sergisi ile başlayacak etkinlikler, Maket Uçak ve Drone Gösterisi, Havacılık semineri gibi çeşitli organizasyonlar ile devam edecek.

ERİAD tarafından Vecihi Hürkuş Havacılık Parkında gerçekleştirilecek etkinliklerin açılışında 2 önemli sergi yer alacak

ERİAD Gençlik Kurulu tarafından gerçekleştirilecek Rumeli’den Anadolu’ya Göç Fotoğraf Sergisi ve ESOGÜ Sanat Tasarım Fakültesi Görsel Sanatlar Bölümü tarafından Prof. Dr. Deniz Korkmaz’ın sanat anışmanlığında gerçekleştirilecek Göç Temalı Resim Sergisi 24 Ekim Salı günü saat 16:00’da açılacak ve 28 Ekim tarihine kadar açık kalacak.

Eskişehir İklim Spor Kulübü iş birliği ile gerçekleştirilecek Maket Uçak ve Drone Gösterisi 24 Ekim Salı günü saat 17:00’de gerçekleştirilecek.

25 EKİM çarşamba günü saat 18:00’de başlayacak Fenix Uçuş Okulu Havacılık Semineri kapsamında ise 26-28 Ekim tarihlerinde 10.00 ve 17.00 saatleri arasında katılımcılara randevu ile uçuş simülasyon deneyimi sunulacak.

Tepebaşı Belediyesi Vecihi Hürkuş Havacılık Parkı’nda gerçekleşecek tüm etkinliklerin halka açık ve ücretsiz olduğunu dile getiren ERİAD Başkanı Rüştü Şentuna Cumhuriyet gururunu ERİAD olarak 29 Ekim’de gerçekleştirecekleri 100. Yıl Balosu ile devam ettireceklerini ve ERİAD Yönetimi olarak 100. Yılı çeşitli etkinliklerle taçlandırmaya devam edeceklerini belirtti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.