Eskişehir aranan şahıslara operasyon son dakika

Eskişehir aranan şahıslara operasyon son dakika
Yayınlama: 30.11.2023

Eskişehir’de yaşanan son dakika haberlerini Eskişehir yerel olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Eskişehir haber olarak iha kaynaklarından aldığımız bilgi ve haberlere göre Eskişehir aranan şahıslara operasyon son dakika;

Jandarma ekiplerinden aranan şahıslara operasyon

Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından yapılan denetimlerde, farklı sürelerde hapis cezasına çarptırılmış 51 kişi tespit edildi.

Edinilen bilgilere göre, İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Terörle Mücadele (TEM), İstihbarat, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM), Siber Suçlarla Mücadele, Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT), Asayiş ve Trafik şubeleri ekipleri tarafından geniş kapsamlı bir denetim gerçekleştirildi. Jandarma sorumluluk bölgesinde, ‘JABS’ bilgisayar ve tabletlerinin, ‘ENGİN’ karekod okuyucu cihazların, ‘ATMACA’ gözlük sistemlerinin kullanıldığı bu geniş çaplı denetimde, 1 yıldan az cezası olan adli ve idari işlemler çerçevesinde aranan 17 kişi yakalandı. Ayrıca, 1 ila 5 yıl arası hapis cezasına çarptırılmış 30 kişi, 5 ila 10 yıl arası hapis cezasına çarptırılmış 3 kişi, 10 yıl ve üzeri hapis cezasına çarptırılmış 1 kişi de yakalandı.

Yapılan çalışmalar neticesinde, toplamda 51 kişi yakalanarak gerekli işlemler tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edildi.

Bu haber iha kaynaklarında tespit edilmiş, bizlere servis edilmiştir. Bizlerde siz değerli okurlarımıza sunduk. Kaynak; İhlas Haber Ajansı – Eskişehir Yerel Haber

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.