Eskişehir Avukat İsmail Karadana kimdir? Ofisi nerede?

Eskişehir Avukat İsmail Karadana kimdir? Ofisi nerede?
Yayınlama: 14.09.2023

Eskişehir Avukat İsmail Karadana kimdir? Eskişehir Avukat İsmail Karadana Ofisi nerede? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Eskişehir’de hizmet veren ve ismi sıklıkla duyulan Avukat İsmail Karadana Gökmeydan Mahallesi Nilgün Sokak, Uzun Sk No:122/20 Apartmanı Kat:7, 26100 Odunpazarı/Eskişehir adresinden hizmet vermektedir. Randevu ve iletişim için 0552 818 56 20 numaralı hattını paylaşmıştır.

KARADANA Hukuk ve Danışmanlık olarak faaliyet gösteren İsmail Karadana halen hizmetlerine Eskişehir’de devam etmektedir.

Uzmanlık alanları internet üzerinden bakıldığında anlaşmazlıkların hukuki çözümü, tazminat hazırlığı, kamu davaları, i̇şletmeler için hukuki destek gibi açıklamalar mevcut. Daha fazla detay için kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Eskişehir yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Eskişehir Avukat İsmail Karadana kimdir? Eskişehir Avukat İsmail Karadana Ofisi nerede? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.