Eskişehir Barda Öldürülen Genç Olayında Yeni Gelişme

Eskişehir Barda Öldürülen Genç Olayında Yeni Gelişme
Yayınlama: 06.12.2023

Eskişehir Barda Öldürülen Genç Olayında Yeni Gelişme Eskişehir’de alkollü bir eğlence mekanında çıkan kavgada Doğukan Yener’in darp edilerek öldürülmesiyle ilgili davada, 1’i tutuklu 14 sanık yargılandı. Geçtiğimiz yıl Yenibağlar Mahallesi’ndeki mekanda çıkan kavgada Doğukan Yener ağır yaralanarak hayatını kaybetti. Mahkemede, 4 kişiye ceza verildi. Davaya Doğukan Yener’in annesi, kardeşi ve avukatları da katıldı. Tutuklu sanık Mertcan A., isim karışıklığı nedeniyle anlık bir olay olduğunu belirterek pişmanlık ifade etti. Eskişehir Barda Öldürülen Genç Olayında Yeni Gelişme İHA kaynaklı haberdir.

24 yaşındaki gencin öldüğü bar kavgasında 4 kişiye ceza verildi

Mahkeme heyeti, savunmaların ardından tutuklu sanık Mertcan A.’ya Doğukan Yener’i kasten öldürmek suçundan müebbet hapis cezası verdi. Tutuksuz sanık Ali K., eğlence mekânı çalışanı olarak maktule basit yaralama suçundan 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Eğlence mekânının sahibi Caner T. ile hukuk işleri sorumlusu Kaan Furkan G. ise güvenlik kamerası görüntülerine müdahale suçundan 3’er yıl hapis cezasına çarptırıldı. Mesul müdür Seçil D. ile olay yerinin karşısındaki mekanın sahibi Ercan A. hakkında ise suç delillerini yok etme suçundan beraat kararı verildi. Cinayete iştirak ettikleri iddiasıyla tutuksuz yargılanan 8 sanık ise beraat etti.

Eskişehir’de alkollü bir eğlence mekanında çıkan kavgada Doğukan Yener’in darp edilerek öldürülmesiyle ilgili 1’i tutuklu 14 sanığın yargılandığı davada 4 kişiye ceza verildi. Kaynak: İHA

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.