Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Otobüs şikayet hattı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Otobüs şikayet hattı
Yayınlama: 14.09.2023

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Otobüs şikayet hattı nedir? Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Otobüsü şikayet hattı? Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Otobüs işletmesi şikayet hattı? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır. Bizlere sorulan bu soruların yanıtına hemen geçelim.

Öncelikle Eskişehir Büyükşehir Belediyesi bu konuda hassas, belediyeyi istediğiniz saat 02222115500 numaralı hattan arayarak operatöre bağlanıp şikayete konu yaşadığınız olayı anlatabilirsiniz. Bugün 2 farklı takipçimiz bu konuda yaşadıkları bir durumu anlatınca böyle bir içerik oluşturmak istedik. Sizlerde yorumlarda yaşadığınız olayı veya konu varsa belirtebilir. Bizlere instagram sayfamız olan @eskisehiryerel kullanıcı adından ulaşıp video veya fotoğraf atabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya hesaplarımız üzerinden Eskişehir büyükşehir belediyesine aşağıdaki soruları yönelttik.

Eskişehir yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Otobüs şikayet hattı telefon numarası sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.