Eskişehir Gülşen Konseri 2023 ne zaman, nerede? İptal mi?

Eskişehir Gülşen Konseri 2023 ne zaman, nerede? İptal mi?
Yayınlama: 25.10.2023

Eskişehir Gülşen Konseri 2023 ne zaman, nerede? İptal mi?

Bilindiği üzere Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları kapsamında Eskişehirlileri ünlü şarkıcı Gülşen ile buluşturacağını duyurmuştu. Gülşen, 27 Ekim Cuma akşamı Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda Eskişehirli sevenleriyle saat 20:00’da bir araya gelecek.  Tüm Eskişehir halkı konsere davetli olarak ilan edilen görsel afişteki gibi.

Bazı kaynaklarda iptal oldu mu gibi meraklı açıklamalar söz konusu olsa da iptal olmadı, en azından öyle bir bilgi paylaşımı yapılmadı.

Filistin’de yaşanan endişe verici insanlık dramı nedeniyle Türkiyenin farklı illerinde ertelenen iptal olan konserler oldu, fakat Eskişehir büyükşehir belediyesi bu konserin ertelenme veya iptal olmasına dair henüz bir açıklama yapmadım.

Gülşen, Türk pop müziği sanatçısıdır. 29 Mayıs 1976 tarihinde İstanbul, Türkiye’de doğmuştur. Gülşen, müzik kariyerine 1995 yılında başlamış ve birçok popüler şarkıya imza atmıştır. Kariyeri boyunca birçok müzik ödülü kazanmış ve Türk pop müziğinin önemli isimlerinden biri haline gelmiştir. Aynı zamanda şarkıcılığın yanı sıra söz yazarlığı da yapmaktadır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.