Eskişehir hayvan sahiplendirme

Eskişehir hayvan sahiplendirme
Yayınlama: 03.12.2023

Eskişehir’de yaşanan son dakika haberlerini Eskişehir yerel olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Eskişehir haber olarak iha kaynaklarından aldığımız bilgi ve haberlere göre Eskişehir ücretsiz Cins kedi sahiplendirme, Eskişehir Scottish Fold ücretsiz sahiplendirme, Scottish Fold yavru Eskişehir, Eskişehir hayvan sahiplendirme, 12 bin 871 sokak hayvanı sahiplendirildi;

Eskişehir’de 12 bin 871 sokak hayvanı sahiplendirildi

Tepebaşı Belediyesi, Doğal Yaşam Merkezi ile sokak hayvanlarının sıcak bir yuvaya kavuşmaları için faaliyetlerine devam ediyor. Tepebaşı Belediyesi, sahiplendirdiği ve tedavi ettiği binlerce sokak hayvanı ile bu alandaki öncülüğünü sürdürüyor. 2009 yılından bugüne 12 bin 871 sokak hayvanını sahiplendirerek tüm belediyelere örnek olan Tepebaşı Belediyesi Doğal Yaşam Merkezi, çalışmalarına devam ediyor. Merkezde 2019 – 2023 (Ekim sonu) itibariyle kısırlaştırılan hayvan sayısı 20 bin 684, sahiplendirilen hayvan sayısı ise 12 bin 871 oldu. Sokak hayvanlarını evlerine kabul eden duyarlı vatandaşlar da tüm kent halkına, ’Satın alma, sahiplen’ diyerek can dostlara kucak açmaları tavsiyesinde bulunuyor.

Bu haber iha kaynaklarında tespit edilmiş, bizlere servis edilmiştir. Bizlerde siz değerli okurlarımıza sunduk. Kaynak; İhlas Haber Ajansı – Eskişehir Yerel Haber

Eskişehir ücretsiz Cins kedi sahiplendirme

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de Doğal Yaşam Merkezi’nin ve hayvan ameliyathanesinin daha verimli şekilde hizmet verebilmesi için çalışmaların süreceğini belirtiyor. Bu konuda barınak ile giderek görüşebilirsiniz.

Eskişehir Scottish Fold ücretsiz sahiplendirme

Bu konuda barınak ile giderek görüşebilirsiniz.

Scottish Fold yavru Eskişehir

Bu konuda barınak ile giderek görüşebilirsiniz.

Eskişehir hayvan sahiplendirme

Bu konuda barınak ile giderek görüşebilirsiniz. Tepebaşı Belediyesi tarafından Doğal Yaşam Merkezi’ndeki hayvan ameliyathanesi de daha donanımlı ve geniş bir hale getirildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.