Eskişehir hırsızlık çetesi çökertildi

Eskişehir hırsızlık çetesi çökertildi
Yayınlama: 20.01.2024

Eskişehir’de yaşanan son dakika haberlerini Eskişehir yerel olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Eskişehir haber olarak iha kaynaklarından aldığımız bilgi ve haberlere göre 270 bin TL değerinde hırsızlık yapan 3 kişi yakalandı;

Eskişehir’de 3 ayrı hırsızlık olayında yaklaşık 270 bin TL değerinde eşya çalan 3 şüpheli yakalandı.

Edinilen bilgilere göre, Odunpazarı İlçesi’nde farklı zamanlarda meydana gelen 3 ayrı hırsızlık olayında yaklaşık 270 bin TL değerinde malzeme çalan şahısların yakalanması amacıyla polis ekipleri tarafından çalışma başlatıldı.

Çalışmalarda, H.K., O.K., ve A.Y. isimli şüpheliler, içinde bulunduğu araç durdurularak yakalandı. Kullandıkları aracın plakasının başka bir araca ait olduğu tespit edilen şüpheliler hakkında ‘Resmî Belgede Sahtecilik’ suçundan işlem başlatıldı.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheliler, sevk edildikleri adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ayrıca şüphelilerin gerçekleştirdiği 250 bin TL değerindeki hırsızlığı malzemeleri de ele geçirilerek sahibine teslim edildi.

Bu haber iha kaynaklarında tespit edilmiş, bizlere servis edilmiştir. Bizlerde siz değerli okurlarımıza sunduk. Kaynak; İhlas Haber Ajansı – Eskişehir Yerel Haber

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.