Eskişehir Kadın Hırsızlar? Eskişehir Hırsızlık olayları

Eskişehir Kadın Hırsızlar? Eskişehir Hırsızlık olayları
Yayınlama: 24.11.2023

Eskişehir Kadın Hırsızlar Yakalandı mı? Eskişehir Hırsızlık olayları çoğaldı mı? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Zaman zaman güvenlik kameralarına yansıyan meşhur kadın hırsızlar geçtiğimiz günlerde yakalanmıştır.

Son olayda Odunpazarı ilçesinde bulunan bir apartmana hırsızlık amacıyla giren 3 kadın, güvenlik kameralarına yakalandı. Apartman girişindeki güvenlik kamerasını fark eden şüphelilerden birisi, el hareketi çekti. O görüntüleri izleyenlere ‘Pes’ dedirtti. Olayın ardından İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından şüphelilerin yakalanması amacıyla çalışma başlatıldı. Ekiplerin çakışmaları sonucunda çok sayıda hırsızlık olayının faili oldukları tespit edilen İ.A., F.İ. ve E.C. isimli kadın şüpheliler, yakalandı. Gözaltına alınan şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Eskişehir Kadın Hırsızlar Yakalandı mı? Eskişehir Hırsızlık olayları çoğaldı mı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.