Eskişehir kadın hırsızlarının önüne geçilemiyor

Eskişehir kadın hırsızlarının önüne geçilemiyor
Yayınlama: 07.12.2023

Eskişehir’de yaşanan son dakika haberlerini Eskişehir yerel olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Eskişehir haber olarak iha kaynaklarından aldığımız bilgi ve haberlere göre Eskişehir kadın hırsızlarının önüne geçilemiyor;

Eskişehir’de apartmanlara girerek hırsızlık yaptıkları iddia edilen kadınların önüne geçilemiyor. Şehir merkezinde bir çok kez hırsızlık olaylarına karışan kadınlar, defalarca güvenlik kamera görüntülerine yansıdı.

Maalesef yüzlerini kapatan kadınlar hırsızlık olaylarına karışmaya yada apartmanlara girerek dairelere girmeye çalışmaya devam ediyor.

Gökmeydan Mahallesi Ulus Caddesi üzerinde gelen hırsızlık olayında, kimliği tespit edilemeyen 2 kadın, yüzlerini başörtü ve tıbbı maske ile gizleyerek bir apartmana girdi.

Güvenlik kameralarına aldırış etmeden apartmana giren ve bir daireden 300 bin TL değerinde ziynet eşyası çaldığı iddia edilen kadınlar, olayın ardından kayıplara karıştı.

Ev sahibinin ihbarı üzerine olayla ilgili çalışma başlatılmıştı. Aynı bölgede benzer kadınları gören vatandaşlar ise duruma isyan etti.

Yaşanan hırsızlık olaylarından dolayı tedirgin olduğunu belirten mahalleli, yetkililerden yardım istedi.

Bu haber iha kaynaklarında tespit edilmiş, bizlere servis edilmiştir. Bizlerde siz değerli okurlarımıza sunduk. Kaynak; İhlas Haber Ajansı – Eskişehir Yerel Haber

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.