Eskişehir Masaj Salonları Fiyatları, Yorumları, Telefon Numarası?

Eskişehir Masaj Salonları Fiyatları, Yorumları, Telefon Numarası?
Yayınlama: 18.11.2023

Eskişehir Masaj Salonları Fiyatları, Eskişehir Masaj Salonları Yorumları, Eskişehir Masaj Salonları Telefon Numarası? Eskişehir Masaj Salonları iş ilanları? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Günümüzde birçok masaj salonu ve spa merkezinde masaj veya terapi/tedavi amaçlı uygulamalar yapılmaktadır. Uygulamaların adı her ne kadar terapi veya tedavi olmasa da, uygulama tekniğinin amacı ve tekniğin kapsamı terapi etkisini ortaya koymaktadır. Mevcut durumda, “Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri” adı altında okutulan Masör-Masöz modül programı Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)’na bağlı özel kurslar ve Halk Eğitim Merkezleri tarafından uygulanmaktadır. Yönetmelik en az 520 saatlik belgeyi zorunlu koşuyor.

Eskişehir Masaj Salonları İş İlanları

İş ilanları genel olarak bazı web sitelerinden verilmektedir. Bu tarz iş yerlerinden çalışmak için iş yeri sahibi ile görüşmek en doğru olanı olsa da, masaj salonları hakkında çeşitli söylemler vardır.

Eskişehir Masaj Salonu Barlar Sokağı

Eskişehir Barlar sokağı üzerinde bir kaç masaj salonu bulunmaktadır. Google haritalar üzerinde yer alan bir iki isim ve yorumları vardır.

Eskişehir Masaj Salonu Doktorlar Caddesi

Aynı şekilde ismini duyurmuş olan ve Doktorlar caddesi üzerinde bulunan bir iki tane masaj salonu mevcuttur. Buraların isimleri de Google haritalar üzerinde görülmektedir.

Eskişehir Masaj Salonları Baskını

Zaman zaman bu tarz yerlerde baskınlar yapılıyor. Her ne kadar masaj serbest ve faydalı olan bir aktivite olsa da buralarda fuhuş yapıldığına dair bazen bilgiler oluyor ve operasyonlar yapılıyor. Örneğin en son bir kaç önce Afyonkarahisar’da masaj salonuna yapılan fuhuş baskınında yakalanan 22 kişiden 3’ü tutuklandı.

Masaj salonuna gitmek yasak mı? Masaj salonuna gitmek suç mu? Masaj salonunda yakalanmanın cezası?

Bu durum şöyle, yasal bir masaj salonunda masaj yaptırmak neden yasak olsun, neden cezası olsun? Fakat işin içine fuhuş girince işin rengi değişmektedir. Örneğin geçen aylarda Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan teknik ve fiziki takip sonrası Marulcu Mahallesi’ndeki bir masaj salonuna baskın yapıldı. Baskında aralarında kadınların da bulunduğu 22 kişi yakalanarak emniyete götürüldü. İşlemlerinin ardından 3 kişi adliyeye sevk edildi. Savcılık sorgusunun ardından mahkemeye çıkarılan A.A., K.Ç. ve R.Ö., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Eskişehir Masaj Salonları Fiyatları

500 ila 1000 TL arasında olduğu söylenmektedir.

Eskişehir Masaj Salonları Yorumları

Google haritalar üzerinde bazı yerler hakkında bir çok yorum mevcuttur. Onları okuyabilirsiniz. Bazı yorumlar şöyle;

Eskişehir’de masaj yaptırmak çok iyi, çok güzel rahatladım.

Çok iyi geldi her ay gelmek isterim.

Masaj yapmayı bilmeyen masöre denk geldim krem sürüp durdu, kolum kırılıyordu az daha.

Doktor tavsiyesi ile gittim memnun kaldım fizik tedavi iyidir.

Beni soydular bir daha gelmem.

Çok para istiyorlar altı üstü bir masaj bir kese.

Eskişehir Masaj Salonları Telefon numarası

Google haritalar üzerinde bu konu ile ilgili bilgilere ve iletişim hatlarına ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Eskişehir Masaj Salonları Fiyatları, Eskişehir Masaj Salonları Yorumları, Eskişehir Masaj Salonları Telefon Numarası? Eskişehir Masaj Salonları iş ilanları? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.