Eskişehir motosiklet kazası Son Dakika’da önlendi

Eskişehir motosiklet kazası Son Dakika’da önlendi
Yayınlama: 21.11.2023

Eskişehir’de bozulan motosikleti ayağıyla ittirerek götürdü, Eskişehir motosiklet kazası Son Dakikada önlendi. Ulusal basında Bozulan motosikleti ayağıyla ittirerek götürdü başlığı ile yankı bulan olay ise İha kaynaklarınca şu şekilde haber yapıldı.

Bozulan motosikleti ayağıyla ittirerek götürdü

Eskişehir’de bozulan motosikleti ayağıyla ittirerek trafiği tehlikeye atan başka bir motosikletli, vatandaşların cep telefonu kameralarına yansıdı. Söz konusu Olay, Eskibağlar Mahallesi Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Bulvarı üzerinde meydana geldi.

Olay ile ilgili olarak edinilen bilgiye göre motosikletli bir sürücü, arkadaşının motosikleti bozulunca ayağını bozulan motosiklete dayadı ve ittirerek yolculuk yaptı.

Duyarsız sürücüler, trafikte bu şekilde ilerleyerek tehlikeye davetiye çıkarırken, arkadaşını ittiren motorcunun plakasını söktüğü dikkatlerden kaçmadı.

Yoğun trafiğe aldırış etmeden yan yana ilerleyen motorcular, diğer sürücüleri hayrete düşürdü. Motorcuların arkasında ilerleyen bir başka sürücü de o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti ve sosyal medya hesabından paylaştı.

Sosyal medyada paylaşılan görüntüler ulusal basında yer aldı. Evet Bozulan motosikleti ayağıyla ittirerek götürdü şeklinde paylaşılan olay Eskişehir’de meydana geldi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.