Eskişehir Pomem Kursu – Eskişehir Pomem Parkur Fiyatları 2024

Eskişehir Pomem Kursu – Eskişehir Pomem Parkur Fiyatları 2024
Yayınlama: 23.11.2023

Eskişehir Pomem Hazırlık Kursu – Eskişehir Pomem Parkur Fiyatları 2024 Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Polis olabilmek için yola çıktıysanız sıkı bir hazırlık şart, Parkuru olabildiğince hızlı tamamlamak sizleri sıralamada binlerce kişinin önüne geçirecektir. Unutmayın ki POMEM sınavını kazanmak için ve parkuru yüksek puanla geçmenin önemi fazlası ile büyüktür ve parkuru çalışmadan geçmek çok zordur.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Eskişehir Pomem Hazırlık Kursu – Eskişehir Pomem Parkur Fiyatları 2024 sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Eskişehir Pomem Hazırlık Kursları 2024

Polis olmak aday isteyenlerin aradığı hazırlık kursları Eskişehir’de mevcut. Sizlere sevindirici bir haber vermemiz gerekirse Eskişehir bu konuda Türkiye genelinde hayli büyük başarılara sahip. Özellik Kazandıran Akademi Parkur eğitmenleri ile profesyonelce hazırlanan bir çok aday bu konuda çok memnun.

Adayların en sık sorduğu soru; Pomem parkur 47 saniye kaç puan?

Fiziki yeterlilik parkurunu 40 saniye veya daha kısa bir sürede tamamlayan erkek adaylar ile 42 saniye veya daha kısa sürede tamamlayan kadın adaylar, 100 tam puan alacaklardır. Fiziki yeterlilik sınavının sonucuna göre 60 puanın altında kalan adaylar, yönetmelik gereği başarısız sayılırlar. Polis olabilmek için adayların başarılı kabul edilebilmeleri için belirlenen parkuru erkek adaylarının en fazla 48 saniye, kadın adayların ise en fazla 51 saniye içinde tamamlamaları gerekmektedir.

Pomem Parkurunda neler var? Ne yapmak gerekli?

POMEM Parkurun merak edenler için özetle anlatalım, kapalı spor salonunda peşi sıra gelen 7 istasyonlu fiziki yeterlilik parkur sınavıdır. Sıçrama tahtasında 5 kere sıçramak Tekerden geçiş Ağırlık taşıma Toplara dokunma Takla Slalom çapraz koşusu Üstten alttan engel geçiş hareketleri bulunmaktadır.

Eskişehir Pomem Parkur Fiyatları 2024

Bu konuda da şanlısınız, bizim aracılığımız ile +905550790421 ile iletişime geçerek %20 indirimli olarak fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Kondisyon çalışması ile beraber Eskişehir Kazandıran Akademi POMEM parkur açısından kaliteli bir eğitim için Eskişehir Kazandıran Akademi ile iletişim kurabilirsiniz.

Pomem parkur kazanmak için ne yapmalı?

Uzman bir parkur ekibi ile çalışmalı.

Bu konuda uzman olan ve yıllardır Pomeme öğrenci yetiştiren Suat Hoca yapılan bir röportajda;

“POMEM sınavına katılmak ve başarılı olmak için her iki aşamayı da yüksek bir puanla geçmek büyük önem taşımaktadır. Yazılı sınav sonrasında, parkur skorunun önemiyle birlikte ortalamaya eklenmesi gerekmektedir. Eskişehir POMEM parkur bölümünde %25 gibi önemli bir katkı üzerinden yazılı sınav sonucu eklenerek, asil listeye girmek mümkündür.

POMEM sınavındaki parkur bölümünün önemi konusunda bilinçli bir şekilde hareket ediyor ve sizin için uygun olan programlarla destek sağlıyoruz. Eğitim süresi boyunca performansınızı en üst seviyeye çıkarmak ve başarılı bir derece elde etmeniz için çalışmalar yürütüyoruz. Bu çerçevede, yazılı sınavdaki puanınıza katkıda bulunmak amacıyla uygulamalı parkur eğitimi sunmaktayız.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.