Eskişehir Raylı Sistemler Fuarı Nerede? Ne zaman?

Eskişehir Raylı Sistemler Fuarı Nerede? Ne zaman?
Yayınlama: 20.09.2023

Eskişehir Raylı Sistemler fuarı? Raylı Sistemler Fuarı 2023, ETO TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenmeye başladı. ETO TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ni ziyaret ederek sizlerde bu güzel fuara katılım sağlayabilirsiniz.

Raylı Sistemler, Altyapı ve Teknolojileri Zirve ve Fuarı”nın açılış töreni yapıldı. Eskişehir’de yapılan Fuar 21 Eylül’e kadar sürecek. Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, fuarın açılışında yaptığı konuşmada, Eskişehir’in demiryolu sektöründe lider şehir olduğunu vurguladı. Vali Aksoy, Türkiye’nin ilk hızlı tren hattının Ankara-Eskişehir arasında başladığını açıklayarak, demiryolu taşımacılığının lojistik maliyetlerin azaltılmasında önemli rol oynadığını kaydetti. Fuarın açılışında konuşan diğer yetkililer ise raylı sistemlerin uluslararası ticaret ve ulaşımdaki önemine vurgu yaparak sektörün geleceğinden umutlu olduklarını dile getirdi. Fuar 21 Eylül tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

ESTRAM yani Eskişehir Hafif Raylı Sistemler A.Ş. standına hayli ilgi gösterilen Eskişehir Raylı Sistemler fuarına gitmek isteyenler 71 Evler, 26080 Odunpazarı/Eskişehir adresinden ulaşabilirler. Eskişehir Ticaret Odası TÜYAP Fuar Merkezi Eskişehir’in ilk iş merkezi Eskişehir Fuar Kongre Merkezi içinde yer alan, kentin ilk ve tek uluslararası altyapıya sahip fuar merkezidir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.