Eskişehir servis araçları işletmecileri odası seçimleri açıklaması

Eskişehir servis araçları işletmecileri odası seçimleri açıklaması
Yayınlama: 28.09.2023

Eskişehir Servisçiler Odası Başkanı kimdir? Eskişehir Servisçiler Odası Başkanı seçimleri, Eskişehir servis araçları işletmecileri odası seçimleri açıklaması geldi?

Eskişehir Servis Araçları İşletmecileri Odası geçmiş dönemde ve bu dönem başkan adayı olan Ahmetcan Günay şu yazılı açıklamayı yaptı;

“1 Eylül 2023 tarihine kadar Eskişehir Servis Araçları İşletmecileri Odası’nın seçim kararı alması gerekiyordu. Olağanüstü genel kurul için yeterli olan tüm şart mevcuttu. Yüzde 40 imza şartı varken biz çok daha fazlasını topladık. 1 Ağustos 2023 tarihinde noter yolu ile de gerekli tebligatlar da yapılmıştı. Ancak mevcut oda yetkilileri üzerlerine düşen görevi yapmadılar. Biz de avukatlarımız aracılığı ile 26 Eylül 2023 tarihinde Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduk. Bundan sonrası yargının vereceği kararlara göre ilerleyecek. Eskişehir’deki servis işletmecileri açık ve net bir şekilde bu oda yönetimini istemiyor. Mevcut oda yetkililerini bir an evvel olağanüstü genel kurul kararı almaya davet ediyoruz.”

Bir önceki seçim ne zaman olmuştu?

2022 yılında ocak ayında 2 aday yarıştı. Gündem maddelerinin oy birliği ile kabul edildiği kongrede saat 17.00’da açılan sandıkların sonucunda o dönem mevcut Başkan Abdurrahman Yüceer 405 üyesinin desteği ile tekrar kazandı ve kendisine rakip olarak çıkan Ahmetcan Günay da 197 oy alabildi. Bu seneki açıklaması yukarıda mevcuttur.

Eskişehir Servisçiler Odası Başkanı Abdurrahman Yüceer açıklama yaptı mı?

Eskişehir Servisçiler Odası Başkanı Abdurrahman Yüceer geçmiş dönemden rakibi olan Ahmetcan Günay’ın açıklaması hakkında henüz bir açıklama yayınlamadı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.