Eskişehir su kesintisi için neresi aranır?

Eskişehir su kesintisi için neresi aranır?
Yayınlama: 02.09.2023

Eskişehir su kesintisi için neresi aranır? Eskişehir su kesintisi bugün? Eskişehir su kesintisi numarası? Eskişehir su kesintisi olan yerler? Eskişehir su kesintisi twitter? Eskişehir su kesintisi 2023, Eskişehir su kesintisi telefon? Eskişehir su kesintisi olan yerler? Eskişehir su kesintisi son dakika? Eskişehir su kesintisi olan Tepebaşı? Eskişehir su kesintisi ne zaman bitecek? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Öncelikle Eskişehir’de su hizmetinden ESKİ sorumludur. Yani Eskisehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Idaresi, su arızası yaşıyor iseniz abone arızayı, ALO 185 no’lu telefona bildirir. Şehir dışından aramak istediğiniz zaman 0222 alan kodu ile 1851851 (02221851851) numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Arızanın türüne göre iş emri oluşturulup ilgili Daire Başkanlığına intikal ettirilir.

Bunun dışında online olarak su kesintileri hakkında belediyenin bir hizmeti var.

Bu adreste bulunan duyuruları takip ederek güncel olarak bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki gibi günlük duyurular yer almaktadır.

Tepebaşı İlçesi Uluönder Mahallesi 3070.Sokağında şebeke hattında meydana gelen arıza nedeniyle mahallenin bir kısmında 02.09.2023 tarihinde saat 15:50 civarında su kesintisi yapılmıştır. Arıza İçme Suyu Arıza Bakım Onarım ekipleri tarafından giderilmiş olup, 02.09.2023 tarihinde saat 16:20 itibariyle su verilmeye başlanmıştır.

Odunpazarı İlçesi Emek Mahallesi Ziya Gökalp Caddesinde altyapı hizmeti veren diğer kurum ve kuruluşların kazı çalışması sırasında meydana gelen şebeke hattındaki arıza nedeniyle mahallenin bir kısmında 02.09.2023 tarihinde saat 09:20 civarında su kesintisi yapılmıştır. Arıza İçme Suyu Arıza Bakım Onarım ekipleri tarafından giderilmiş olup, 02.09.2023 tarihinde saat 10:10 itibariyle su verilmeye başlanmıştır.

Eskişehir yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Eskişehir su kesintisi için neresi aranır? Eskişehir su kesintisi telefon? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Eskişehir su kesintisi için neresi aranır? Eskişehir su kesintisi bugün? Eskişehir su kesintisi numarası? Eskişehir su kesintisi olan yerler? Eskişehir su kesintisi twitter? Eskişehir su kesintisi 2023, Eskişehir su kesintisi telefon? Eskişehir su kesintisi olan yerler? Eskişehir su kesintisi son dakika? Eskişehir su kesintisi olan Tepebaşı? Eskişehir su kesintisi ne zaman bitecek?

8 Temmuz 2023 Cumartesi gününden itibaren geçerli olmak üzere şehir merkezimizde KALABAK damacana suyu fiyatı; 15 TL olarak belirlenmiştir. Kapıya/eve teslim esasıyla çalışan Alo Kalabak hizmetinde 20,0 TL; merkezden 30 – 60 kilometre arasındaki uzaklıkta olan ilçe ve mahallelerde 18,0 TL; 60 kilometre üzerindeki ilçe ve mahallelerde ise KALABAK damacana suyu fiyatı 20,0 TL olmuştur.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.