Eskişehir’de bir ilk olan Sağlık Fest büyük ilgi gördü

Eskişehir’de bir ilk olan Sağlık Fest büyük ilgi gördü
Yayınlama: 02.06.2024

Bu yıl ilki yapılan Sağlık Fest 2 Haziran pazar saat 14.00’te başladı. Saat 23:00 e kadar sürecek olan festivalde katılımcılar eğlenceli vakit geçirdi.

Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkında gerçekleşen organizasyona 2500 civarından katılımcı yer aldı. Canlı müzik, birbirinden farklı oyunlar, çocuk oyun parkuru ve ikramların olduğu etkinlikte Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal ve organizasyonu düzenleyen Dist Organizasyon Sahibi Zülküf Oğuz ile organizasyon hakkında konuştuk.

Hasan Hüseyin Köksal; Öncelikle hoş geldiniz. Eskişehir’in ilk olma sebebiyle, sağlık çalışanlarını aileleriyle ağırlıyor. Çocuklarıyla birlikte ağırlıyoruz. Sağlık çalışanları çok ağır şartlarda çalışıyor. Onlara bir nebze yaza giriş, moral vermek için bu festivali düzenledik. İlimizde kurulan en büyük çocuk oyun alanını festivalde kurduk. Çocuklarla yoğun çalışma stresinden uzaklaşsın sağlık çalışanları diye.


Zülküf Oğuz; Değerli sağlık çalışanları için düzenlenen bu etkinliği organizasyonunu düzenledik. Türkiye’ nin en büyük oyun parkları ve oyun alanı, kutlamalar ağırlamalar düzenledik.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.