Eskişehir’de Çiftlikten sofraya et hizmeti – Memoğulları Hayvan Çiftliği

Eskişehir’de Çiftlikten sofraya et hizmeti – Memoğulları Hayvan Çiftliği
Yayınlama: 30.06.2024

Eskişehir’de Çiftlikten sofraya et hizmeti Memoğulları Hayvan Çiftliğinden geliyor. Daha ucuza organik ete artık Eskişehir halkı kavuşuyor.

Memoğulları hayvan çiftliğinin sahibi Baran Türkmen yaptığı açıklamada Eskişehir’de Çiftlikten sofraya et hizmetini başlatacaklarını söyledi.

Eskişehir halkının kurban bayramını beklemeden hisseli bir şekilde büyükbaş ve küçükbaş hayvan kestirebilecekleri, tamamen doğal ortamda yetişen, organik tarımla iç içe olan çiftliklerinde yetiştirdikleri kendi hayvanlarını hisseye giren vatandaşların gözü önünde, kesim kurallarına uygun şekilde keseceklerini ve müşterinin isteği doğrultuda pay edeceklerini belirtti.

Ayrıca kesim alanında müşteriler için konforlu bir bekleme alanı inşa ettiklerini, tüm işlemler yapılırken müşterilerin rahatlıkla yiyip içebilecekleri ve ihtiyaçlarını giderebilecekleri bu alanda misafirlerini en güzel şekilde ağırlamayı ve organik ete Eskişehir halkının daha ucuz bir şekilde ulaşmasını hedeflediklerini belirtti.

Baran Türkmen kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında?

Baran Türkmen Eskişehir’de ikamet eden bir iş adamıdır. Uzun yıllar hayvancılık sektöründe hizmet veren Baran Türkmen yeni yatırım ve projeleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Baran Türkmen: Bir Başarı Hikayesi

Doğum ve Aile Geçmişi
Baran Türkmen, 5 Mayıs 1986’da Eskişehir Çavlum Mahallesi’nde dünyaya geldi. Aslen Ağrı Doğubeyazıt’lı olan Baran’ın ailesi, 1979 yılında dedelerinin hayvancılık yapmak amacıyla Eskişehir’e göç etmesiyle burada köklü bir geçmişe sahiptir.

Memoğulları Hayvancılık
Ailesi, 1979 yılından bu yana 45 yıllık tecrübesi ile Memoğulları Hayvancılık olarak sektörde önemli bir yer edinmiştir. Babası Memet Türkmen’in emekli olmasından sonra, Baran Türkmen şirketin başına geçmiş ve kardeşleri Abdullah Türkmen ve Mehmet Zeki Türkmen ile birlikte hayvancılık sektöründe hizmet vermeye devam etmektedirler.

Çiftlikler ve Kapasite
Eskişehir Alpu ilçesinde iki adet ve Çavlum Mahallesi’nde bir adet olmak üzere, toplamda üç büyükbaş hayvan çiftlikleri bulunmaktadır. Bu çiftlikler, toplamda 5.000 büyükbaş hayvan kapasitesi ile faaliyet göstermektedir. Besi hayvanları doğu ve güneydoğu illerinden temin edilmekte olup, son sistem makinelerle modern bir şekilde besicilik yapılmaktadır.

Baran Türkmen ve ailesi, yılların birikimi ve tecrübesiyle hayvancılık sektöründe önemli bir yer edinmiş ve bu alandaki başarılarını sürdürmeye devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.