Eskişehir’de okulda bıçaklı kavga son dakika 2023

Eskişehir’de okulda bıçaklı kavga son dakika 2023
Yayınlama: 27.09.2023

Eskişehir’de 2 öğretmen bıçakla yaralandı, Sendikalar toplanıyor açıklama yapılacak.!

Son dakika olarak takipçimizden gelen bilgilye göre Eskişehir Ihlamurkent, Kadim Sokak No:1, 26050 Odunpazarı/Eskişehir adresinde bulunan Özkan Halaç Özel Eğitim Meslek Okuluna dışarıdan gelen, kimliği paylaşılmayan ve veli olup olmadığı hakkında henüz bilgi olmayan bir şahıs öğretmenlere bıçak ile saldırdığı bilgisi takipçilerimizden gelmişti.

Eskişehir’de Özkan Halaç Özel Eğitim okulunda 2 öğretmene bıçaklı saldırı olduğu 2 yaralı öğretmen olduğu bilgisi paylaşılmıştı. İl emniyet müdürlüğü açıklama yaptı. Şüphelinin eğitim, öğretim konularıyla alakasız şekilde okul bahçesine girerek dengesiz hareketler sergilediği ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: “Şüpheli, sebepsiz yere cebinden çıkardığı çakıyla öğretmenlere saldırmaya çalıştığı, bir öğretmenin kaçmaya çalışırken yere düşerek hafif şekilde yaralandığı anlaşılmıştır. Bazı haber kaynaklarında okulda bıçak ile yaralanan öğretmenlerin olduğu şeklinde yer alan haberin gerçeği yansıtmadığı, olay neticesi kesici alet kullanılarak herhangi bir yaralanmanın söz konusu olmadığı anlaşılmış, olayı gerçekleştiren şüpheli Özkan K. gözaltına alınmıştır.”

Sendikalar resmi açıklama yaptığında haberimiz güncellenecektir.

Eğitim Sen Eskişehir Sendikasının hesabından paylaşılan açıklamasında göre 4 öğretmenin yaralandığı bilgisi verilmiş ve Güvenlik konusunda okullara yardımcı olunması yönünde açıklama yapılmıştır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.