Eskişehir’de Patenli çocukların tehlikeli yolculuğu

Eskişehir’de bir kamyonetin arkasına tutunarak yolculuk yapan ve dengesini kaybederek düşen patenli çocuklardan biri, arkadan gelen aracın altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Eskişehir’de Patenli çocukların tehlikeli yolculuğu
Yayınlama: 22.11.2023

Eskişehir’de yaşanan son dakika haberlerini Eskişehir yerel olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Eskişehir haber olarak iha kaynaklarından aldığımız bilgi ve haberlere göre; Eskişehir’de Patenli çocukların tehlikeli yolculuğu az kalsın faciayla son buluyordu.

Odunpazarı ilçesinde bulunan bir üst geçitte kaydedilen görüntüler, yürekleri ağza getirdi. Bir kamyonetin arkasından tutunarak yolculuk yapan çocuklardan birisi, caddedeki hız kesicilerde dengesini kaybederek yere düştü. Arkasından gelen aracın altında kalmaktan son anda kurtulan çocuk, düştüğü yerden kalkarak yoluna devam etti.

Yürekleri ağza getiren anlar, kamyonetin arkasında seyir halinde olan aracın içindeki vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile saniye saniye kaydedildi. Eskişehir’de bir kamyonetin arkasına tutunarak yolculuk yapan ve dengesini kaybederek düşen patenli çocuklardan biri, arkadan gelen aracın altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Bu haber iha kaynaklarında tespit edilmiş, bizlere servis edilmiştir. Bizlerde siz değerli okurlarımıza sunduk.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.