Eskişehirspor bu hafta da kazanırsa ne olur? Eskişehirspor bu hafta kimle oynuyor?

Eskişehirspor bu hafta da kazanırsa ne olur? Eskişehirspor bu hafta kimle oynuyor?
Yayınlama: 01.12.2023

Eskişehirspor bu hafta da kazanırsa ne olur? Eskişehirspor bu hafta kimle oynuyor? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Ligde 19 puanla lider konumda bulunan Eskişehirspor, sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Siyah Kırmızılı takım, 8. haftada zorlu rakiplerden Alaplı Belediyespor’u evinde ağırlayacak. Eskişehirspor, Pazar günü, taraftarının önünde Alaplı Belediyespor’u yenerek önemli deplasman öncesinde moral bulmayı hedefliyor. Alaplı Belediyespor maçının ardından Eskişehirspor, çok kritik deplasman maçlarına çıkacak. İlk olarak, 10 Aralık Pazar günü, Karadeniz Ereğli Belediyespor’un konuğu olacaklar. Bu maçtan sonra Siyah Kırmızılı ekip, 10. haftada ise Ankara’da 1926 Polatlıspor ile karşılaşacak.

Eskişehirspor Teknik Direktörü İbrahim Baş Karadeniz Ereğli-Alaplı Belediyespor erteleme maçını yerinde takip ederken maç hakkında görüşlerini açıkladı. Eskişehirspor Teknik Direktörü Karadeniz Ereğli-Alaplı Belediyespor erteleme maçını yerinde takip ederken maç hakkında görüşlerini açıkladı. Esgroup Spor Servisi’ne konuşan Baş, “Çok dikkat etmemiz gerekiyor. İyi işler yapıyorlar. Kanatları iyi kullanan bir takım biz kazanırsak iyi yol kat etmiş olacağız” dedi.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Eskişehirspor bu hafta da kazanırsa ne olur? Eskişehirspor bu hafta kimle oynuyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.