Eskişehirspor’da yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi!

Eskişehirspor’da yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi!
Yayınlama: 26.06.2024

Eskişehirspor Kulübü, Vali Hanefi Demirkol tesislerinde düzenlenen Yönetim Kurulu toplantısında alınan kararlar ve gelişmeler hakkında şu açıklamayı yaptı:

“Toplantımızda, Altyapıdan Sorumlu Asbaşkanımız Eray Saygı tarafından altyapı çalışmalarının son durumu, sezon planlaması ve gelecekteki projelerle ilgili detaylı bir sunum yapıldı.

Sportif ürün tedariği konusundaki gelişmeler hakkında bilgi verildi. Yeni sezonda taraftarlarımıza sunulacak ürünlerin kalitesi ve çeşitliliği hakkında detaylar paylaşıldı. Ayrıca yeni iş birlikleri ve anlaşmaların değerlendirilme süreci ele alındı.

‘Alacaklarımı Siliyorum’ kampanyasıyla ilgili görüşmeler yapıldı. Kampanyanın olası detayları ve uygulama planı hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Futbol şubemizden yapılan bilgilendirmede, transfer çalışmaları ve görüşmeleri detaylarıyla aktarıldı. Teknik Asbaşkanlarımız Safa Üstünbaş ve Berkay Çifter’in sunumuyla takımımızın transfer planları ve görüşmeleri üzerinde duruldu. Yeni sezonda takımımızın güçlendirilmesi için yapılan çalışmalar ve stratejiler toplantıda ele alındı.”

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Ulaş Entok’un yurt dışında olması sebebiyle toplantı Başkan Vekili Niyazi Çelik başkanlığında gerçekleştirildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.