Fatih Erbakan’ın eşi Beyza Molu kimdir, kaç yaşında? Kaç çocuğu var? Beyza Molu ne iş yapıyor?

Fatih Erbakan’ın eşi Beyza Molu kimdir, kaç yaşında? Kaç çocuğu var? Beyza Molu ne iş yapıyor?
Yayınlama: 04.12.2023

Fatih Erbakan’ın eşi Beyza Molu kimdir? Beyza Molu Erbakan kaç yaşında? Beyza Molu ne iş yapıyor? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Fatih Erbakan, 1 Ocak 1979 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir ve Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın üçüncü çocuğudur.

Ortaokul eğitimini Ankara Merkez İmam Hatip Ortaokulu’nda tamamlamış, ardından lise eğitimini Ankara Ayrancı Lisesi’nde başarıyla tamamlamıştır. Daha sonra Başkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden üstün başarı ile mezun olmuştur.

Yüksek lisans eğitimi için İngiltere’ye gitmiş, ancak annesi merhume Nermin Erbakan’ın vefatı nedeniyle Türkiye’ye dönmek zorunda kalmıştır. Lisans eğitimini aldığı Başkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde yüksek lisansını tamamlamış ve aynı üniversitede Yönetim ve Organizasyon dalında doktora eğitimi alarak “Dr.” unvanını elde etmiştir.

Milli Gençlik Vakfı, Anadolu Gençlik Derneği, Fazilet Partisi ve Saadet Partisi gibi kuruluşlarda özellikle gençlik çalışmalarında etkin görevler üstlenmiştir.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının ardından, onun adına kurulan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı’nın Mütevelli Heyeti Başkanlığı’nı yürütmektedir.

23 Kasım 2018 Cuma günü, 99 Kurucular Kurulu üyesiyle birlikte Yeniden Refah Partisi’ni kurmuştur.

İyi derecede İngilizce bilen Fatih Erbakan, evli ve iki çocuk babasıdır.

Beyza Molu Fatih Erbakan eşi kaç yaşında? Beyza Molu Erbakan kaç yaşında?

44 YaşındakiFatih Erbakan ile 2003 yılında evlenen Beyza Molu Erbakan hakkında internette pek bir bilgi bulunmuyor. Kendisinin 41 yaşında olduğu söylenmektedir. İkiz kız çocuğu annesi olan Beyza Molu Necmettin Erbakan’ın tek gelini. Beyza Molu, Farih Erbakan ile 2003 yılında evlendi. Çiftin düğün töreni Çırağan Palace Kempinski’de yapıldı. Beyza Molu’nun babası Ahmet İlhan Molu ise Molu Mücevherat’ın sahibiydi.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Fatih Erbakan’ın eşi Beyza Molu kimdir, kaç yaşında? Beyza Molu ne iş yapıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.