Başkan adayları Eskişehir’de gençlerle buluştu, gençler kararını verdi

Başkan adayları Eskişehir’de gençlerle buluştu, gençler kararını verdi
Yayınlama: 03.03.2024

Geçtiğimiz gün, Eskişehir’de ‘Gençler Kararını Veriyor’ isimli bir etkinlik düzenlendi. Başkan adayları Eskişehir’de gençlerle buluştu, gençler kararını verdi.

Akşam saat 19:00 sıralarında başlayan etkinliğe AK Parti’nin belediye başkan adayları Nebi Hatipoğlu, Özkan Alp ve Hamid Yüzügüllü katıldı. Bunun yanı sıra geceye sürpriz bir isim de dahil oldu. AK Parti Eskişehir Milletvekili Ayşen Gürcan.

Etkinliğin amacı belediye başkan adayları ile gençleri buluşturmak ve gençlerin problemlerini dile getirilmesi, çözüm yollarının konuşulması idi, öyle de oldu. Gece boyunca gençler problemlerini, isteklerini anlattılar, başta Ayşe Gürcan olmak üzere, Nebi Hatipoğlu ve diğer belediye başkan adayları gençlerin sorunlarına çözümlerini dile getirdiler.

Geceden memnun ayrılan gençler ve diğer katılımcılar olumlu yorumlar yaptılar. Fotoğraflar çekildiler. Akil Gençler Platformu tarafından düzenlenen ‘Gençler Kararını Veriyor’ isimli etkinliğe yaklaşık olarak 1500 kişi katıldı. Katılımcılar pozitif olarak etkinlikten ayrıldılar.

Bu geceye özel Öğrenci Apartları başkanı Ali Dolunay önderliğinde, Nebi Hatipoğlu, Eskişehir’de apartlarda kalan 22.000 civarında öğrenciye SMS gönderdi.

Gecenin sonlarında Ali Dolunay, Ayşen Gürcan ile fotoğraf çekilmeyi ihmal etmedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.