Gizem Savage kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Gizem Savage olayı, arşiv ne? Gizemsavagex kaç yaşında? Gizemsavagex eski hali?

Gizem Savage kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Gizem Savage olayı, arşiv ne? Gizemsavagex kaç yaşında? Gizemsavagex eski hali?
Yayınlama: 24.11.2023

Gizem Savage Telegram grubu? Gizem Savage Galatasray lı mı? Gizem Savage kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Gizem Savage olayı, arşiv ne? Gizem Savage kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Gizem Savage olayı, arşiv ne? Gizemsavagex kaç yaşında? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Gizem Savage’ın gerçek adı Gizem Bağdaçiçek’dir. Gizem Bağdaçiçek Türk sosyal medya fenomenidir. 1992 yılında dünyaya gelen Gizem Bağdaçiçek daha öncesinde futbolcuların mesajlarını magazin dünyasına taşıması ile gündeme gelmişti. Fiziği ve yüz güzelliği ile dikkat çeken içerik üreticisinin estetiksiz hali de sosyal medya üzerinde oldukça tartışma yaratmıştı. Peki OnlyFans fenomeni Gizem Bağdaçiçek kimdir? Gizem Savage kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sosyal medya fenomeni Gizem Bağdaçiçek, içerik üreticisi olarak faaliyet göstermeye devam ediyor ve bu çalışmalarını OnlyFans, Instagram ve Twitter gibi platformlarda sürdürüyor. 1998 yılında İstanbul’da doğan Bağdaçiçek, aslen Bulgaristan göçmenidir. 1.71 metre boyunda ve 52 kilo ağırlığındadır, aynı zamanda Terazi burcudur. Bağdaçiçek’in sosyal medya kariyeri, Bigo Live platformunda paylaştığı dans videolarıyla başlamıştır. Hızla büyüyen bir takipçi kitlesine ulaşan Bağdaçiçek, cesur pozlarıyla da dikkat çekmiştir.

Gizem Bağdaçiçek, 2021 yılında OnlyFans platformuna katılmıştır. OnlyFans, kullanıcıların ücretli abonelik sistemiyle fotoğraf ve videolarını paylaştığı bir platformdur. Bağdaçiçek, OnlyFans üzerinden paylaştığı içeriklerle kısa sürede önemli bir gelir elde etmeye başlamıştır. Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Bağdaçiçek, cesur pozları ve yaptığı açıklamalar nedeniyle zaman zaman eleştirilere maruz kalmaktadır.

Gizem Bağdaçiçek’in Instagram hesabı @gizemmsavage, OnlyFans hesabı ise @gizembdg olarak bilinmektedir.

Gizemsavagex kaç yaşında? Gizemsavagex eski hali? Gizemsavagex olayı? Gizemsavagex of telegram?

Kendisi uzun süredir gündemde olan bir isimdir. Aşağıdaki görselde göreceğiniz gibi Eski hali de yeni halinden pek farksızıdır. Kendisi 31 yaşındadır.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Gizem Savage Telegram grubu? Gizem Savage Galatasray lı mı? Gizem Savage kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Gizem Savage olayı, arşiv ne? Gizem Savage kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Gizem Savage olayı, arşiv ne? Gizemsavagex kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.