Hakan Peker eşi kimdir? Hakan Peker eşi kaç yaşında? Hakan Peker kaç çocuğu var? Hakan Peker kaç evlilik yaptı?

Hakan Peker eşi kimdir? Hakan Peker eşi kaç yaşında? Hakan Peker kaç çocuğu var? Hakan Peker kaç evlilik yaptı?
Yayınlama: 26.11.2023

Hakan Peker eşi kimdir? Hakan Peker eşi kaç yaşında? Hakan Peker kaç çocuğu var? Hakan Peker kaç evlilik yaptı? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Hakan Peker bir dönem POPSAV Başkanlığı yapmıştır. 1986 yılında ikinci evliliğini yapmış 1990’da ayrılmıştır. 18 Nisan 2002 tarihinde 22 yaşındaki sevgilisi Sinem Meriç intihar etmiştir. Hakan Peker, 2012 yılında üçüncü evliliğini menajeri Arzu Öztoprak ile yapmıştır. 2018 yılında boşanmıştır.

Hakan Peker’in eski eşi Arzu Öztoprak kimdir?

Arzu Öztopraki 1980 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Menejerlik-organizatörlük yapmakta olan Arzu Öztoprak, 4 yıl İsviçre menşeli bir firmada müzik-medya departmanı genel koordinatörlüğü yaptı.

2004 ‘ten bu yana bir müzik şirketinde genel Koordinatörlük ve Menajerlik yapmaktadır. Hakan Peker ile 2004 yılında bir albüm yaparken tanışan Arzu Öztoprak, 2012 yılında ünlü şarkıcıyla nikah masasına oturdu.

5 yıldır Hakan Peker ile evli olan ve aynı zamanda ünlü sanatçının menajerliğini üstlenen Arzu Öztoprak, daha önce katıldığı bir programda bir sanatçıyla evli olmak sorusuna; “Bir sanatçıyla birlikte olmak zormuş. Hayranları Hakan’a sarılınca çok kıskanıyordum, tepki de veremiyordum ama şimdi alıştım. Başlarda çok zordu.’ sözleriyle yanıt vermişti. 

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Hakan Peker eşi kimdir? Hakan Peker eşi kaç yaşında? Hakan Peker kaç çocuğu var? Hakan Peker kaç evlilik yaptı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.