Haluk Levent Eskişehir konseri ne zaman? Nerede? Ücretsiz mi?

Haluk Levent Eskişehir konseri ne zaman? Nerede? Ücretsiz mi?
Yayınlama: 31.08.2023

Haluk Levent Eskişehir konseri ne zaman? Haluk Levent Eskişehir konseri Nerede? Haluk Levent Eskişehir konseri İptal mi? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Bilindiği üzere 1 Eylül tarihi Seyitgazi’nin kurtuluş günü, 101. yıl dönümü olan 1.09.2023 tarihinde Seyitgazi Okullar Bölgesinde gerçekleşecek konsere saat 21:00 sıralarında Haluk Levent gelecek. Kutlamalar sabah saat 10.00 gibi başlayacak. Haluk Levent konseri ise saat 21:00, belediye tarafından düzenlenen konsere tüm halk bekleniyor, ücretsiz olan bu konseri ön sıralardan izlemek için erken gitmenizde fayda var.

Eskişehir’in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun müjdecisi olan 1 Eylül 1922 sadece Seyitgazi değil, Eskişehir için değil, Milli mücadele için gururla anılacak tarihi bir gündür.

İlçede bulunan Seyit Battal Gazi Türbesi’nin her dinden, her inançtan ve her yaştan insanı buluşturan bir manevi değerdir. Seyit Battal Gazi’nin yüzyıllar önce bu topraklara ektiği manevi değerlerin yeşerdiği topraklardır Seyitgazi.

Eskişehir yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Haluk Levent Eskişehir konseri ne zaman? Nerede? İptal mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.