Hande Çilingir Kimdir? Kaç yaşında?

Hande Çilingir Kimdir? Kaç yaşında?
Yayınlama: 29.04.2024

Soruları merak edilmektedir, arama motorlarında, sosyal medya platformlarında, ülkemiz gündeminde ve web sitemizin bu güzide adresinde bu sorulara yanıtlar aranmaktadır. Bizlerde sizin için Hande Çilingir Kimdir? Kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırdık. Sayfamızda yer verdik, evet. İşte detaylar;

Hande Çilingir, eğitimine Londra Ekonomi ve Politik Bilimler Okulu’nda başladı ve buradan Ekonomi ve İşletme alanında mezun oldu. Daha sonra, Şanghay Üniversitesi’nde Uluslararası Çince ve Kültür programında yüksek lisansını tamamladı. Eğitim hayatındaki başarısı ve merakı, girişimcilik dünyasında da önemli adımlar atmasını sağladı.

2012 yılında 5 kurucu ortakla birlikte Insider’ı kuran Hande Çilingir, girişimcilik kariyerinde büyük bir çıkış yakaladı. Insider, dijital pazarlama alanında hizmet veren ve 25 ülkede ofisleri bulunan bir platform olarak kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Çilingir’in liderliğinde, Insider’ın başarısı ve büyümesi, onu önemli ödüllere layık gördü. Girişimcilik ve liderlik yetenekleri, birçok prestijli ödülle taçlandırıldı. 2014 yılında Endeavor Girişimcisi seçilen Çilingir, 2016 yılında Microsoft tarafından “Yılın Başarılı Kadın Girişimcisi” seçildi. Ayrıca 2017’de Garanti Bankası, KAGİDER ve Ekonomist Dergisi tarafından “Yılın Kadın Girişimcisi” seçildi. Crunchbase tarafından 2020 yılının Avrupa’daki En Başarılı SaaS CEO’su seçilen Hande Çilingir, Endeavor Derneği’nin yıllık Lindas Ödülü’nün de sahibi oldu. Başarıları, Insider’ın dünya çapında tanınan bir marka haline gelmesine katkı sağladı.

Insider, dijital pazarlama alanında birçok sektöre hizmet veriyor ve müşteri deneyimini geliştirmeye odaklanıyor. Şirketin Growth Management Platformu, pazarlama uzmanlarına web, mobil ve reklam kanallarında kişiselleştirilmiş deneyimler sunma imkanı sağlıyor. Insider’ın yapay zeka ve makine öğrenme teknolojilerini kullanarak gerçek zamanlı öngörüsel segmentler oluşturması, müşterilerinin başarı hikayelerine katkıda bulunuyor. Hande Çilingir’in liderliğinde, Insider, dijital pazarlama dünyasında öncü bir konuma yükseldi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.