Helin Rojda İlaldı kimdir, kaç yaşında? İlaldı ailesi kimdir, malikanesi nerede?

Helin Rojda İlaldı kimdir, kaç yaşında? İlaldı ailesi kimdir, malikanesi nerede?
Yayınlama: 26.08.2023

Celal İlaldı kimdir? Celal İlaldı nereli ve kaç yaşında? Helin Rojda İlaldı kimdir, kaç yaşında? İlaldı ailesi kimdir, malikanesi nerede? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Celal İlaldı, 1976 yılında battaniye ve çorap üretimine başladı. Bir giyim firmasını ziyaret ederken tekstil atıklarının geri dönüşümü işini öğrendi. Elazığlı Üniversitesi’nden bir doçent, öğrendikleri doğrultusunda 1982 yılında o firmadan İspanya’ya giderek Zeytinburnu bölgesinde faaliyet göstermeye başladı. Celal İlaldı, 10 Temmuz 1946’da Elazığ’ın Sivrice ilçesinin Canusağ köyünde doğdu. Kendisi 6 yaşındayken babası ölünce iki kız kardeşi de yetim kaldı. İlk evliliğini 1963 yılında 17 yaşındayken yaptı. 1966’dan sonra İstanbul’a yerleşti ve şu anda Silivri İlçesi Ortaköy’de yaşıyor. Harput Şirketleri Onursal Başkanı, Elazığlı Celal İlaldı’nın kızı, avukat Helin Rojda İlaldı ve UGC Uğur Gürbüz Cıvata A.Ş. Yönetim kurulu başkanı Uğur Gürbüz’ün oğlu Ayberk Gürbüz, cumartesi günü Four Seasons İstanbul Bosphorus Otel’de evlendi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun düğününe işadamı Mehmet Yıldırım, işadamı Ahmet Araç ve CHP 26. dönem başkan yardımcısı Ali Özcan tanık oldu. Halk müziği sanatçısı Pınar Aydınlar’la başlayan gece, pop sanatçısı Berkay’ın şarkılarıyla sona erdi.

Eskişehir yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Celal İlaldı kimdir? Celal İlaldı nereli ve kaç yaşında? Helin Rojda İlaldı Kimdir? Helin Rojda İlaldı nereli ve kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.