Kadirin dedesi kimdir? Kadir Ezildi dedesi neden öldü? İsmet Kaplan Kadir Ezildi öldü mü?

Kadirin dedesi kimdir? Kadir Ezildi dedesi neden öldü? İsmet Kaplan Kadir Ezildi öldü mü?
Yayınlama: 24.01.2024

Kadirin dedesi kimdir? Kadir Ezildi dedesi neden öldü? İsmet Kaplan Kadir Ezildi öldü mü? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır. Bu sorular bizlere sıklıkla sorulmaktadır. Bizlerde sizin için araştırdık;

Fox Tv’de gündüz kuşağında yayınlanan En Hamarat Benim programının sunucusu Kadir Ezildi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla acı haberi duyurdu. Ezildi’nin dedesi İsmet Kaplan yaşamını yitirdi. Merhumun cenazesinin bugün kalkacağı öğrenildi. Ezildi, geçtiğimiz yıl annenanesi Gülhanım Kaplan’ın vefaatıyla sarsılmıştı.

En Hamarat Benim sunucusu Kadir Ezildi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dedesi İsmet Kaplan’ın hayatını kaybettiğini duyurdu. Ezildi yaptığı paylaşımda, “Dedemiz İsmet Kaplan hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Maltepe Mimar Sinan Camiinden kaldırılacaktır.” ifadelerine yer verdi. Ezildi’nin dedesinin ölüm neden ise paylaşılmadı.

Bu duyuru, yakın çevre ve sevenlerini derin bir üzüntüye boğdu.

Doğancan Özadlı’nın Paylaşımı:

İsmet Kaplan’ın Ardından Bir Veda

Doğancan Özadlı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Kadir’in dedesi İsmet Kaplan’ın hayata veda ettiği üzücü haberi paylaştı. “Kadir’in dedesi, İsmet Kaplan hakkın rahmetine kavuşmuştur.” ifadeleriyle yapılan bu paylaşım, sevenlerini taziye dilekleriyle bir araya getirdi.

Cenaze Töreni: Maltepe Mimar Sinan Camii’nde Son Vedaya Hazırlık

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Kadirin dedesi kimdir? Kadir Ezildi dedesi neden öldü? İsmet Kaplan Kadir Ezildi öldü mü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.